• 35+2 35+ Week

  • 35+2

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    Geen informatie

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Claessen, RinusTeamspeler
    Heinsbroek, ArjenTeamspeler
    Switzar, VincentTeamspeler
    Vermeulen, JefreyTeamspeler
    Vermeulen, PatrickTeamspeler
    Wekker, Dennis deTeamspeler

    Er zijn 6 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    28 nov. 21:00WIA 4 - TOGB 1Topsportcentrum (Rotterdam)
    30 nov. 18:30VDL JO13-2 - TOGB JO13-5Sportpark VDL
    30 nov. 19:30TOGB JO17-5 - Capelle JO17-3Sportpark Het Hoge Land
    30 nov. 19:30Oliveo 1 - TOGB 2Oliveo-hal (Pijnacker)
    30 nov. 20:00S.V. Den Hoorn JO17-2 - TOGB JO17-4Sportpark Den Hoorn
    30 nov. 21:00TOGB 3 - DSVP 1Vermeulen Sporthal (Berkel&Rodenrijs
    2 dec. 19:00BSC '68 35+1 - TOGB 35+2Sportpark Het Hoge Land
    2 dec. 19:30TOGB 35+2 - FC Zoetermeer 35+1Sportpark Het Hoge Land
    2 dec. 20:30SVO Buytenpark 35+1 - TOGB 35+2Sportpark Het Hoge Land
    2 dec. 21:00TOGB 35+2 - DSO 35+2Sportpark Het Hoge Land
    3 dec. 08:30TOGB JO13-4 - Vitesse Delft JO13-1Sportpark Het Hoge Land
    3 dec. 08:30TOGB JO9-8 - DSO JO9-6Sportpark Het Hoge Land
    3 dec. 08:30TOGB JO9-3 - VOC JO9-2Sportpark Het Hoge Land
    3 dec. 08:30TOGB JO12-1 - VOC JO12-2Sportpark Het Hoge Land
    3 dec. 08:30TOGB JO11-1 - FC Oudewater JO11-1Sportpark Het Hoge Land
    3 dec. 08:30TOGB JO8-3 - DSVP JO8-2Sportpark Het Hoge Land
    3 dec. 08:30TOGB JO8-2 - DWO JO8-2Sportpark Het Hoge Land
    3 dec. 08:30SC Feyenoord, JO9-1 - TOGB JO9-1Sportpark Varkenoord
    3 dec. 08:30Concordia JO9-2 - TOGB JO9-5Sportpark Concordia
    3 dec. 08:30Blijdorp JO10-4 - TOGB JO10-7Sportcomplex Noorderbocht
    3 dec. 08:30Alexandria'66 JO8-5 - TOGB JO8-4Sportpark Oosterflank
    3 dec. 08:30VOC JO8-4 - TOGB JO8-5Sportpark VOC
    3 dec. 08:45Soccer Boys JO9-2 - TOGB JO9-4Sportpark Merenveld
    3 dec. 09:00TOGB JO13-5 - Kethel Spaland, vv JO13-2Sportpark Het Hoge Land
    3 dec. 09:00S.V. Den Hoorn JO12-6 - TOGB JO12-6Sportpark Den Hoorn
    3 dec. 09:45TOGB JO9-2 - Vitesse Delft JO9-1Sportpark Het Hoge Land
    3 dec. 09:45TOGB JO9-6 - VOC JO9-5Sportpark Het Hoge Land
    3 dec. 09:45TOGB JO10-2 - DSO JO10-5Sportpark Het Hoge Land
    3 dec. 09:45TOGB JO8-1 - RVVH JO8-1Sportpark Het Hoge Land
    3 dec. 09:45FC Zoetermeer JO9-5 - TOGB JO9-7Sportpark FC Zoetermeer
  • Uitslagen

    Geen informatie