• 35+2 35+ Week

  • 35+2

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    Geen informatie

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Claessen, RinusTeamspeler
    Heinsbroek, ArjenTeamspeler
    Switzar, VincentTeamspeler
    Vermeulen, PatrickTeamspeler
    Wekker, Dennis deTeamspeler

    Er zijn 7 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    21 aug. 14:00UDI'19/CSU - TOGBSportpark Parkzicht
    27 aug. 12:00NAC Breda JO16-1 - TOGB JO16-1Sportpark Heksenwiel
    28 aug. 14:00TOGB - UNASportpark Het Hoge Land
    3 sep. 08:30TOGB JO13-2 - VOC JO13-1Sportpark Het Hoge Land
    3 sep. 08:30TOGB JO12-6 - Wippolder JO12-2Sportpark Het Hoge Land
    3 sep. 08:30TOGB JO11-7 - Zestienhoven JO11-4Sportpark Het Hoge Land
    3 sep. 08:30TOGB JO9-8 - BVCB JO9-6Sportpark Het Hoge Land
    3 sep. 08:30TOGB JO9-7 - Berkel JO9-4JMSportpark Het Hoge Land
    3 sep. 08:30TOGB JO8-1 - Soccer Boys JO8-1Sportpark Het Hoge Land
    3 sep. 08:30TOGB JO8-5 - FC Zoetermeer JO8-3Sportpark Het Hoge Land
    3 sep. 08:30Kethel Spaland, vv JO12-2 - TOGB JO12-1Sportpark Willem-Alexander
    3 sep. 08:30Nootdorp JO11-2 - TOGB JO11-2Sportpark 's-Gravenhout
    3 sep. 08:30FC Zoetermeer JO10-1 - TOGB JO10-1Sportpark FC Zoetermeer
    3 sep. 08:30VOC JO10-7 - TOGB JO10-4Sportpark VOC
    3 sep. 08:30BVCB JO9-1 - TOGB JO9-1Sportpark Sporthoek
    3 sep. 08:30VOC JO9-4 - TOGB JO9-6Sportpark VOC
    3 sep. 08:30VOC JO9-6 - TOGB JO9-9Sportpark VOC
    3 sep. 08:30DSO JO8-2 - TOGB JO8-2Sportpark Bentwoud
    3 sep. 08:30Neptunus-Schiebroek JO14-1 - TOGB JO14-5Sportpark Neptunus-Schiebroek
    3 sep. 09:00TOGB JO14-4 - DSVP JO14-3Sportpark Het Hoge Land
    3 sep. 09:00TOGB JO13-5 - FC Zoetermeer JO13-2Sportpark Het Hoge Land
    3 sep. 09:00Spartaan'20 JO15-2 - TOGB JO15-1Sportpark Spartaan'20
    3 sep. 09:30HWD JO8-1 - TOGB JO8-6Sportpark Taludhoeve
    3 sep. 09:45TOGB JO10-2 - Soccer Boys JO10-2Sportpark Het Hoge Land
    3 sep. 09:45TOGB JO9-2 - SC Feyenoord JO9-2Sportpark Het Hoge Land
    3 sep. 09:45TOGB JO9-4 - Soccer Boys JO9-2Sportpark Het Hoge Land
    3 sep. 09:45TOGB JO8-3 - Nieuwerkerk JO8-3Sportpark Het Hoge Land
    3 sep. 09:45DSVP JO11-1JM - TOGB JO11-1Sportpark De Groene Wijdte
    3 sep. 09:45DSVP JO8-2 - TOGB JO8-4Sportpark De Groene Wijdte
    3 sep. 10:15TOGB JO13-1 - Foreholte JO13-1Sportpark Het Hoge Land
  • Uitslagen

    Geen informatie