• JO14-1 zaterdag speeldag

  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTechnische stafAss.-trainer/coach
    Almeida, JohanOverige stafStandaard functie
    Brusselaars, RomanoTechnische stafTrainer/coach
    Bulk, Michiel van denTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Hijdra-Lol, NicoleOverige stafStandaard functie
    Santos, John DosOverige stafStandaard functie
    Stoutjesdijk, PeterOverige stafStandaard functie
    Vermeulen, EdOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
    di18:45-20:154a3
    do18:45-20:154a3
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    3 okt. 09:30JO14-1 - Westlandia JO14-1Sportpark Het Hoge Land
    10 okt. 09:55PVCV JO14-1 - JO14-1Sportpark Fletiomare Oost
    17 okt. 09:30JO14-1 - Quick Boys JO14-1Sportpark Het Hoge Land
    24 okt. 11:15JVOZ JO14-1 - JO14-1Sportpark Baskensburg
    31 okt. 09:45JO14-1 - Meern De JO14-1Sportpark Het Hoge Land
    7 nov. 10:15Quick Boys JO14-1 - JO14-1Sportpark Nieuw Zuid
    14 nov. 10:30Zestienhoven JO14-1 - JO14-1Sportpark AGE & Zestienhoven
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden TOGB JO14-1 (0248 Onder 14 compettiie (najaar A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Westlandia JO14-144002271512
    2Meern De JO14-1430111749
    3JVOZ JO14-14211171437
    4Quick JO14-14202121026
    5Alexandria'66 JO14-14202151416
    6PVCV JO14-14103912-33
    7Quick Boys JO14-14103618-123
    8JO14-14013818-101

    Poulestanden TOGB JO14-1 (B9410 Zwaluwen jeugdbeker Onder 14 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1JO14-100000000
    2Zestienhoven JO14-100000000

    Poulestanden TOGB JO14-1 (B9400 Zwaluwen jeugdbeker Onder 14 poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Alexandria'66 JO14-100000000
    2Alphense Boys JO14-100000000
    3ARC JO14-100000000
    4Barendrecht JO14-100000000
    5msv De Betrokken Spartaan JO14-100000000
    6Den Hoorn JO14-100000000
    7DHC JO14-100000000
    8Die Haghe JO14-1G00000000
    9DSO JO14-100000000
    10Excelsior M. JO14-100000000
    11FC 's-Gravenzande JO14-100000000
    12HBS JO14-100000000
    13HVV JO14-100000000
    14Jodan Boys, de JO14-100000000
    15FC Lisse JO14-100000000
    16Meerburg JO14-100000000
    17Nieuwerkerk JO14-100000000
    18Nootdorp JO14-100000000
    19Quick JO14-100000000
    20Quick Boys JO14-100000000
    21Smitshoek JO14-100000000
    22Sparta (AV) JO14-100000000
    23Spijkenisse JO14-100000000
    24JO14-100000000
    25Rotterdam United JO14-100000000
    26Westlandia JO14-100000000
    27Wilhelmus JO14-1G00000000
    28XerxesDZB JO14-100000000
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Bouwens, JimTeamspeler
    Bulk, Dyon van denTeamspeler
    Deursen, Sem vanTeamspeler
    Haarlemmer, ThomasTeamspeler
    Hijdra, SvenTeamspelerDoelverdediger
    Kraan, Yani van derTeamspeler
    Milligen, Collin vanTeamspeler
    Mols, RobbinTeamspeler
    Ouden, Skip denTeamspeler
    Verleer, AlexTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    TOGB JO14-1

    VS

    Westlandia JO14-1

    03 oktober 202009:30 uur
    Sportpark Het Hoge Land veld 1-TOGB

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    TOGB JO14-1

    0248 Onder 14 compettiie (najaar A-cat)

    2,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    4,50

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,25

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd