• JO16-01 zaterdag speeldag

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Almeida, JohanOverige stafStandaard functie
    Hijdra-Lol, NicoleOverige stafStandaard functie
    Hijdra-Lol, NicoleOverige stafTeammanager
    Landolf, DwightTechnische stafAss.-trainer/coach
    Loovens, IvoTechnische stafTrainer/coach
    Santos, John DosOverige stafStandaard functie

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
    di18:45-20:155a5
    do18:45-20:155a5
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    20 okt. 20:00Barendrecht JO16-1 - JO16-1Sportpark De Bongerd
    23 okt. 13:15Berkel JO16-1 - JO16-1Sportpark Het Hoge Land
    30 okt. 10:00Westlandia JO16-1 - JO16-1Sportpark De Hoge Bomen
    6 nov. 12:15JO16-1 - Barendrecht JO16-1Sportpark Het Hoge Land
    13 nov. 15:15HBS JO16-1 - JO16-1Sportpark Craeyenhout
    20 nov. 13:15JO16-1 - Unitas'30 JO16-1Sportpark Het Hoge Land
    27 nov. 12:30Quick JO16-1 - JO16-1Sportpark Nieuw Hanenburg
    11 dec. 12:30JO16-1 - Smitshoek JO16-1Sportpark Het Hoge Land
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslag
    16 okt.Smitshoek JO16-1 - JO16-10 - 3
    9 okt.JO16-1 - VCS JO16-13 - 0
  • Poulestanden TOGB JO16-1 (0239 Onder 16 (najaar A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1JO16-175112081216
    2Westlandia JO16-1750231151615
    3HBS JO16-17412156913
    4Barendrecht JO16-173221815311
    5Quick JO16-17322129311
    6VCS JO16-162041014-46
    7Smitshoek JO16-16204818-106
    8Unitas'30 JO16-170071443-290

    Poulestanden TOGB JO16-1 (B3520 Zwaluwen Jeugd Beker Onder 16 poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ARC JO16-100000000
    2Barendrecht JO16-100000000
    3Barendrecht JO16-200000000
    4Berkel JO16-100000000
    5BVCB JO16-100000000
    6Charlois, sv JO16-100000000
    7S.V. Den Hoorn JO16-100000000
    8DHC JO16-200000000
    9Die Haghe JO16-100000000
    10DoCoS JO16-100000000
    11DSO JO16-100000000
    12Excelsior M. JO16-100000000
    13Excelsior R. JO16-100000000
    14Foreholte JO16-100000000
    15Forum Sport JO16-100000000
    16FC 's-Gravenzande JO16-100000000
    17HBS JO16-100000000
    18Hillegersberg, vv JO16-100000000
    19HVV JO16-100000000
    20FC Lisse JO16-100000000
    21Meerburg JO16-100000000
    22Nieuwerkerk JO16-100000000
    23Nootdorp JO16-100000000
    24FC Oegstgeest JO16-100000000
    25Quick JO16-100000000
    26Rotterdam United JO16-100000000
    27SJC JO16-100000000
    28Smitshoek JO16-100000000
    29Sparta (AV) JO16-100000000
    30Sportlust '46 JO16-100000000
    31Ter Leede JO16-100000000
    32JO16-100000000
    33JO16-200000000
    34VCS JO16-100000000
    35VOC JO16-100000000
    36ADO Den Haag Vrouwen MO17-100000000
    37Westlandia JO16-100000000
    38Westlandia JO16-200000000
    39Wilhelmus JO16-200000000
    40Wilhelmus JO16-100000000
    41FC Zoetermeer JO16-100000000
    42Zwaluwen JO16-100000000

    Poulestanden TOGB JO16-1 (B3525 Zwaluwen Jeugd Beker Onder 16 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Berkel JO16-100000000
    2JO16-100000000
  • Team indeling

    Naam
    Ameling, Luuk
    Babulall, Aryan
    Bahnerth, Huub
    Breedijk, Tim
    Claessen, Roy
    Luijten, Giovanni
    Mols, Tijmen
    Righarts, Milan
    Steekelenburg, Chris van
    Termorshuizen, Anco
    Vona, Valentino
    Vonk, Ian
    Zegers, Milan

    Er zijn 6 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Rijnmond cup

    Barendrecht JO16-1

    VS

    TOGB JO16-1

    20 oktober 202120:00 uur
    Sportpark De Bongerd

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    TOGB JO16-1

    0239 Onder 16 (najaar A-cat)

    2,86

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    1,14

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    2,29

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd