• JO16-02 zaterdag speeldag

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Hijdra-Lol, NicoleOverige stafTeammanager
    Jutte, SergeOverige stafTeammanager
    Selles, RuudTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
    di18:45-20:153b16
    do18:45-20:153b16
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    20 okt. 20:00BVCB JO16-1 - JO16-2Sportpark Sporthoek
    23 okt. 15:30JO16-2 - Rotterdam United JO16-1Sportpark Het Hoge Land
    30 okt. 13:15JO16-2 - Nootdorp JO16-1Sportpark Het Hoge Land
    6 nov. 15:00DSO JO16-1 - JO16-2Sportpark Bentwoud
    13 nov. 12:45JO16-2 - VOC JO16-1Sportpark Het Hoge Land
    20 nov. 10:30Hillegersberg, vv JO16-1 - JO16-2Sportpark Duivesteyn
    27 nov. 13:45JO16-2 - Berkel JO16-1Sportpark Het Hoge Land
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslag
    13 okt.Nootdorp JO16-1 - JO16-24 - 5
  • Poulestanden TOGB JO16-2 (0239 Onder 16 (najaar A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DSO JO16-155001731415
    2Hillegersberg, vv JO16-1540121111012
    3VOC JO16-15401148612
    4Nootdorp JO16-16204232126
    5JO16-24103916-73
    6BVCB JO16-15104720-133
    7Berkel JO16-14004618-120

    Poulestanden TOGB JO16-2 (B3520 Zwaluwen Jeugd Beker Onder 16 poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ARC JO16-100000000
    2Barendrecht JO16-100000000
    3Barendrecht JO16-200000000
    4Berkel JO16-100000000
    5BVCB JO16-100000000
    6Charlois, sv JO16-100000000
    7S.V. Den Hoorn JO16-100000000
    8DHC JO16-200000000
    9Die Haghe JO16-100000000
    10DoCoS JO16-100000000
    11DSO JO16-100000000
    12Excelsior M. JO16-100000000
    13Excelsior R. JO16-100000000
    14Foreholte JO16-100000000
    15Forum Sport JO16-100000000
    16FC 's-Gravenzande JO16-100000000
    17HBS JO16-100000000
    18Hillegersberg, vv JO16-100000000
    19HVV JO16-100000000
    20FC Lisse JO16-100000000
    21Meerburg JO16-100000000
    22Nieuwerkerk JO16-100000000
    23Nootdorp JO16-100000000
    24FC Oegstgeest JO16-100000000
    25Quick JO16-100000000
    26Rotterdam United JO16-100000000
    27SJC JO16-100000000
    28Smitshoek JO16-100000000
    29Sparta (AV) JO16-100000000
    30Sportlust '46 JO16-100000000
    31Ter Leede JO16-100000000
    32JO16-100000000
    33JO16-200000000
    34VCS JO16-100000000
    35VOC JO16-100000000
    36ADO Den Haag Vrouwen MO17-100000000
    37Westlandia JO16-100000000
    38Westlandia JO16-200000000
    39Wilhelmus JO16-200000000
    40Wilhelmus JO16-100000000
    41FC Zoetermeer JO16-100000000
    42Zwaluwen JO16-100000000

    Poulestanden TOGB JO16-2 (B3525 Zwaluwen Jeugd Beker Onder 16 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Rotterdam United JO16-100000000
    2JO16-200000000
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bierman, SemTeamspeler
    Boer, TygoTeamspeler
    Bolkenbaas, QuentinTeamspeler
    Krijgsman, LarsTeamspeler
    Linkerhof, RoyTeamspeler
    Mossel, DaanTeamspeler
    Selles, JulianTeamspeler
    Vries, Fynn deTeamspeler

    Er zijn 4 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    BVCB JO16-1

    VS

    TOGB JO16-2

    20 oktober 202120:00 uur
    Sportpark Sporthoek Veld 6

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    TOGB JO16-2

    0239 Onder 16 (najaar A-cat)

    2,25

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    4,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,75

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd