• JO19-01 VE man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Conraad, SvenTechnische stafAss.-trainer/coach
    Schaik, Peter vanTechnische stafAss.-trainer/coach
    Scheers, GeOverige stafTeammanager
    Stoutjesdijk, PeterOverige stafStandaard functie
    Vaudo, DamianoTechnische stafHoofdcoach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
    di18:45-20:151a2
    do18:45-20:151a2
  • Programma

    WedstrijddatumCompetitiesoortAanvangstijdWedstrijdDetails
    za 18-apr. AFGELASTregulierAFGELASTJO19-1 - Capelle JO19-1
    za 09-mei. AFGELASTregulierAFGELASTJO19-1 - XerxesDZB JO19-1
    za 16-mei. AFGELASTregulierAFGELASTDHC JO19-1 - JO19-1
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslag
    4 apr.Concordia JO19-1 - JO19-1
    28 mrt.JO19-1 - Spijkenisse JO19-1
  • Poulestanden TOGB JO19-1 (B3200 Onder 19 beker poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1JO19-13300245199
    2Spartaan'20 JO19-23201111106
    3NOCKralingen JO19-13102616-103
    4VOC JO19-13003312-90

    Poulestanden TOGB JO19-1 (0220 Onder 19 competitie (district A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Spijkenisse JO19-115123045153039
    2JO19-115121244212337
    3UVS JO19-115120342162636
    4Capelle JO19-11593345242130
    5XerxesDZB JO19-1157262325-223
    6Voorschoten`97 JO19-1156092330-718
    7HBS JO19-1155283126517
    8Ter Leede JO19-1154382731-415
    9RKDEO JO19-1154383045-1515
    10VFC JO19-1154292338-1514
    11Concordia JO19-11523101239-279
    12DHC JO19-11512121550-355

    Poulestanden TOGB JO19-1 (B3210 Onder 19 beker 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1JO19-111007253
    2Alexandria'66 JO19-2100127-50

    Poulestanden TOGB JO19-1 (B3220 Onder 19 beker 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1JO19-1110010283
    2msv De Betrokken Spartaan JO19-11001210-80

    Poulestanden TOGB JO19-1 (B3280 Zwaluwen jeugdbeker Onder 19 1/8 finales)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Spijkenisse JO19-111007253
    2Quick Boys JO19-111004133
    3XerxesDZB JO19-111003213
    4Quick JO19-111002113
    5Ter Leede JO19-111002113
    6JO19-111002113
    7Westlandia JO19-1100123-10
    8ARC JO19-1100112-10
    9Capelle JO19-1100112-10
    10Victoria'04 JO19-1100112-10
    11RKDEO JO19-1100114-30
    12DHC JO19-1100127-50

    Poulestanden TOGB JO19-1 (B3290 Onder 19 1/4 finales)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Quick JO19-100000000
    2Quick Boys JO19-100000000
    3Spijkenisse JO19-100000000
    4Ter Leede JO19-100000000
    5JO19-100000000
    6UVS JO19-100000000
    7Wilhelmus JO19-100000000
    8XerxesDZB JO19-100000000
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Babulall, YashTeamspeler
    Biemans, NoahTeamspeler
    Fevre, Max leTeamspeler
    Hellemons, QuintenTeamspeler
    Hermes, LukeTeamspeler
    Kohl, VinceTeamspeler
    Kraaijbeek, ColinTeamspeler
    Meijer, JulianTeamspeler
    Modderkolk, ThijsTeamspeler
    Pronk, RyanTeamspeler
    Prooijen, Sem vanTeamspeler
    Qasem, RobinTeamspeler
    Sanders, GiovanniTeamspeler
    Scheers, KjellTeamspeler
    Steerneman, GuusTeamspeler
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Teamstatistieken

    TOGB JO19-1

    0220 Onder 19 competitie (district A-cat)

    2,93

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    1,40

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    2,47

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd