• Programma

    WedstrijddatumCompetitiesoortWedstrijdDetails
    wo 20-okt. 18:00oefenwedstrijdARC JO14-1 - TOGB JO13-1
    wo 20-okt. 20:00rijnmond cupBarendrecht JO16-1 - TOGB JO16-1
    wo 20-okt. 22:00regulierTOGB 2 - WIA 12
    wo 20-okt. 21:00regulierTOGB 3 - Tutor 6
    wo 20-okt. 20:00regulierBVCB JO16-1 - TOGB JO16-2
    wo 20-okt. 19:00rijnmond cupTOGB JO15-1 - VOC JO15-1
    wo 20-okt. 20:00rijnmond cupTOGB JO19-1 - Zwaluwen JO19-1
    do 21-okt. 19:45oefenwedstrijdScheveningen Zat1 - TOGB
    vr 22-okt. 19:00regulierTutor 3 - TOGB 1
    za 23-okt. 10:00oefenwedstrijdDen Hoorn JO8-3 - TOGB JO8-3
    za 23-okt. 15:00regulierTOGB 1 - Zestienhoven 1
    za 23-okt. 15:00bekerTOGB 3 - Wippolder 2
    za 23-okt. 15:00regulierBerkel 6 - TOGB 5
    za 23-okt. 15:00bekerDSVP 5 - TOGB 6
    za 23-okt. 13:15regulierTOGB JO19-1 - Oranje Wit JO19-1
    za 23-okt. 12:00regulierMaasdijk JO19-1 - TOGB JO19-2
    za 23-okt. 11:00regulierTOGB JO19-7 - Neptunus-Schiebroek JO19-2
    za 23-okt. 13:15bekerBerkel JO16-1 - TOGB JO16-1
    za 23-okt. 15:30bekerTOGB JO16-2 - Rotterdam United JO16-1
    za 23-okt. 15:00regulierVOC JO16-2 - TOGB JO16-3
    za 23-okt. 12:15regulierTOGB JO15-1 - DEM (RKVV) JO15-1
    za 23-okt. 10:15bekerTOGB JO14-1 - Berkel JO14-1
    za 23-okt. 11:00bekerDSO JO14-1 - TOGB JO14-2
    za 23-okt. 09:00regulierTOGB JO14-3 - HBSS JO14-1
    za 23-okt. 10:00regulierDSO JO13-1 - TOGB JO13-1
    za 23-okt. 08:30regulierTOGB JO13-2 - VFC JO13-1
    za 23-okt. 08:30regulierBVCB JO9-4 - TOGB JO9-6
    za 23-okt. 08:30oefenwedstrijdTOGB JO8-1 - VOC JO8-1
    za 23-okt. 08:30oefenwedstrijdTOGB JO8-2 - VOC JO8-2
    za 23-okt. 08:30oefenwedstrijdTOGB JO12-1 - TOGB JO13-5
    za 23-okt. 10:00oefenwedstrijdTOGB JO9-3 - Xerxes DZB JO9-2
    za 23-okt. 10:15oefenwedstrijdTOGB JO13-4 - Excelsior'20 JO13-2
    za 23-okt. 11:00trainenTOGB JO10-3 - trainen tot 12:15
    zo 24-okt. 16:30regulierTaurus 2 - TOGB 2
    zo 24-okt. 09:30regulierTOGB 4 - FC IJsselmonde 4
    zo 24-okt. 14:00bekerWippolder 5 - TOGB 6
    ma 25-okt. 18:30oefenwedstrijdFC Skillz JO15-1 - TOGB JO15-1
    ma 25-okt. 22:00regulierZwarte Pijl 3 - TOGB 1
    di 26-okt. 20:15rijnmond cupTOGB - Maense 1
    wo 27-okt. 18:45oefenwedstrijdSparta av JO14-1 - TOGB JO13-1
    wo 27-okt. 21:00regulierTOGB 2 - ASW 3
    wo 27-okt. 19:00rijnmond cupTOGB JO14-1 - Jodan Boys JO14-1
    vr 29-okt. 20:00regulierTOGB 35+1 - FC Zoetermeer 35+1
    vr 29-okt. 21:00regulierGouda 35+1 - TOGB 35+1
    vr 29-okt. 21:30regulierTOGB 35+1 - DSO 35+1
    vr 29-okt. 22:00regulierBSC '68 35+1 - TOGB 35+1
    za 30-okt. 14:30regulierBSC '68 1 - TOGB 1
    za 30-okt. 17:30regulierTOGB 2 - Maense, FC 3
    za 30-okt. 15:15regulierTOGB 3 - XerxesDZB 4
    za 30-okt. 12:00regulierVitesse Delft 4 - TOGB 4
    za 30-okt. 12:45regulierJodan Boys, de 9 - TOGB 5
    za 30-okt. 17:30regulierTOGB 6 - Soccer Boys 6
    za 30-okt. 13:45regulierTOGB O23-1 - DHC O23-1
    za 30-okt. 15:15regulierTOGB JO19-1 - VELO JO19-1
    za 30-okt. 15:45regulierTOGB JO17-1 - DSO JO17-1
    za 30-okt. 10:00regulierWestlandia JO16-1 - TOGB JO16-1
    za 30-okt. 13:15regulierTOGB JO16-2 - Nootdorp JO16-1
    za 30-okt. 09:45regulierTOGB JO15-1 - Hoofddorp s.v. JO15-1
    za 30-okt. 11:45regulierTOGB JO14-1 - JVOZ JO14-1
    za 30-okt. 11:30regulierVOC JO14-1 - TOGB JO14-2
    za 30-okt. 10:15regulierRoosendaal JO13-1JM - TOGB JO13-1
    za 30-okt. 11:30regulierTOGB JO13-2 - Maense, FC JO13-1
    zo 31-okt. 14:00regulierTOGB - Purmersteijn
    zo 31-okt. 11:00regulierTOGB 2 - Olympia 3
    zo 31-okt. 12:00regulierSVV 2 - TOGB 3
    zo 31-okt. 09:30regulierTOGB 4 - Nieuwerkerk 4
    zo 31-okt. 12:00regulierRVC '33 5 - TOGB 5
    zo 31-okt. 09:30regulierTOGB 6 - Wippolder 5
    zo 31-okt. 11:00regulierWippolder 6 - TOGB 7
    zo 31-okt. 13:00regulierTOGB O23-1 - Graaf W II VAC O23-1
    ma 01-nov. 20:00regulierSparta (AV) 1 - TOGB 2
    ma 01-nov. 19:00rijnmond cupTOGB JO13-1 - Alexandria'66 JO13-1
    ma 01-nov. 20:00oefenwedstrijdTOGB JO15-1 - FC Dordrecht JO15-1
    di 02-nov. 20:30regulierNOCKralingen 1 - TOGB 1
    wo 03-nov. 19:00rijnmond cupVOC JO12-1 - TOGB JO12-1
    wo 03-nov. 22:00regulierTOGB 1 - FC Westland 3
    wo 03-nov. 21:00regulierTOGB 3 - Semper Altius 2
    wo 03-nov. 19:00rijnmond cupTOGB JO11-1 - GLZ Delfshaven JO11-1
    za 06-nov. 15:00regulierTOGB 1 - CKC 1
    za 06-nov. 14:30regulierXerxesDZB 3 - TOGB 2
    za 06-nov. 14:30regulierOmmoord, sv 3 - TOGB 3
    za 06-nov. 17:15regulierTOGB 4 - RAS 5
    za 06-nov. 17:15regulierTOGB 5 - DWO 9
    za 06-nov. 13:30regulierCVV Zwervers 8 - TOGB 6
    za 06-nov. 11:45regulierXerxesDZB O23-1 - TOGB O23-1
    za 06-nov. 14:30regulierHuizen JO19-1 - TOGB JO19-1
    za 06-nov. 13:00regulierOJC ROSMALEN JO17-1 - TOGB JO17-1
    za 06-nov. 12:15regulierTOGB JO16-1 - Barendrecht JO16-1
    za 06-nov. 15:00regulierDSO JO16-1 - TOGB JO16-2
    za 06-nov. 12:30regulierPurmersteijn JO15-1 - TOGB JO15-1
  • Afgelastingen

    Geen afgelastingen