• Programma

    WedstrijddatumCompetitiesoortWedstrijdVeldKleedkamerthuisteamKleedkameruitteamDetails
    wo 24-apr. 19:00regulierTOGB 3 - ASW 6Sporthal Vermeulen veld 1
    wo 24-apr. 19:00rijnmond cupTOGB JO13-1 - Spijkenisse JO13-1veld 1-TOGB219
    wo 24-apr. 20:15regulierXerxesDZB 7 - TOGB 3veld 1
    do 25-apr. 19:00regulierTOGB JO15-2 - FC 's-Gravenzande JO15-1veld 4-TOGB921
    do 25-apr. 19:30regulierTOGB JO17-1 - Hercules JO17-1veld 3-TOGB619
    ma 29-apr. 20:00Drukzo cupTOGB O23-1 - Excelsior M O23-1veld 1-TOGB219
    wo 01-mei. 20:00regulierTOGB 3 - ASW 5Sporthal Vermeulen veld 1
    za 04-mei. 08:30onderlinge wedstrijdjesJO6 - JO6veld 3-TOGB B1818
    za 04-mei. 09:00oefenwedstrijdTOGB JO9-4 - TOGB JO9-4veld 5-TOGB A
    za 04-mei. 09:45bekerTOGB JO15-1 - Quick Boys JO15-1veld 1-TOGB
    za 04-mei. 10:45regulierTOGB 4 - Zestienhoven 5veld 5-TOGB
    za 04-mei. 11:00oefenwedstrijdTOGB JO17-2 - Groeneweg JO17-1veld 4-TOGB
    za 04-mei. 11:45regulierTOGB O23-2 - SV Leidschenveen O23-2veld 3-TOGB715
    za 04-mei. 12:00bekerTOGB JO18-1 - Quick Boys JO18-1veld 1-TOGB
    za 04-mei. 13:00regulierTOGB 2 - Berkel 3veld 5-TOGB
    za 04-mei. 13:00regulierTOGB JO19-4 - Dilettant JO19-1veld 4-TOGB1921
    za 04-mei. 13:15regulierBerkel JO12-5 - TOGB JO12-2veld 4-Berkel A - 4
    za 04-mei. 13:45regulierBlijdorp JO17-2 - TOGB JO17-4veld 2-hoofdveld
    za 04-mei. 14:00regulierTOGB O23-5 - Binnenmaas, FC O23-2veld 3-TOGB815
    za 04-mei. 14:30bekerTOGB O23-1 - Katwijk O23-1veld 1-TOGB
    za 04-mei. 14:30regulierSteDoCo - TOGBveld 1
    za 04-mei. 14:30bekerQuick Boys JO16-1 - TOGB JO16-1veld 1
    za 04-mei. 14:45regulierFC Den Helder JO19-1 - TOGB JO19-1veld 1
    za 04-mei. 15:00bekerFC Lisse O23-4 - TOGB O23-4veld 7
    zo 05-mei. 10:30regulierTOGB 4 - S.V. Den Hoorn 12veld 2-TOGB
    zo 05-mei. 11:00regulierTOGB 2 - DRL 2veld 1-TOGB
    zo 05-mei. 11:00regulierTOGB 3 - Ouwe Schoen 4veld 3-TOGB
    wo 08-mei. 20:00regulierTOGB 3 - ESTO 3Sporthal Vermeulen veld 1
    za 11-mei. 08:30regulierTOGB JO13-1 - FC 's-Gravenzande JO13-1veld 1-TOGB
    za 11-mei. 08:30regulierTOGB JO8-2 - FCB-HWD JO8-2veld 5-TOGB B1
    za 11-mei. 08:30regulierTOGB JO8-4 - Oliveo JO8-2veld 5-TOGB A2
    za 11-mei. 08:30regulierTOGB JO9-4 - Stompwijk'92 JO9-1veld 5-TOGB A1
    za 11-mei. 08:30regulierTOGB JO9-3 - Berkel JO9-3veld 5-TOGB B2
    za 11-mei. 08:30regulierTOGB JO11-7 - Neptunus-Schiebroek JO11-5JMveld 4-TOGB B
    za 11-mei. 08:30regulierTOGB JO11-3 - msv De Betrokken Spartaan JO11-1veld 4-TOGB A
    za 11-mei. 08:30regulierDSVP JO13-4 - TOGB JO13-6veld 10-DSVP
    za 11-mei. 08:30regulierCharlois, sv JO8-1 - TOGB JO8-1veld 2 A2
    za 11-mei. 08:30regulierBVCB JO8-6 - TOGB JO8-7veld 5 B2910
    za 11-mei. 08:30regulierVOC MO9-1 - TOGB JO9-6veld 1 B2
    za 11-mei. 08:30regulierConcordia JO11-4 - TOGB JO11-10veld 10 B
    za 11-mei. 08:30regulierVOC JO10-2 - TOGB JO10-2veld 3 B1
    za 11-mei. 08:35regulierSt. Hooger, JO7-2b - TOGB JO7-8veld 3-TOGB A1b
    za 11-mei. 08:35regulierFC Zoetermeer JO7-6 - TOGB JO7-6veld 3-TOGB A2a
    za 11-mei. 08:55regulierTOGB JO7-6 - St. Hooger, JO7-2bveld 3-TOGB A1b
    za 11-mei. 08:55regulierFC Zoetermeer JO7-6 - TOGB JO7-8veld 3-TOGB A2a
    za 11-mei. 09:00regulierTOGB JO7-2 - Ommoord, sv JO7-1veld 1 A1a - Gras
    za 11-mei. 09:00regulierTOGB JO7-3 - Soccer Boys JO7-1veld 2 A2a
    za 11-mei. 09:00regulierAlexandria'66 JO7-1 - TOGB JO7-1veld 3 A1b
    za 11-mei. 09:00regulierSoccer Boys JO7-2 - TOGB JO7-4veld 2 A2b
    za 11-mei. 09:15regulierTOGB JO7-8 - TOGB JO7-6veld 3-TOGB A2a
    za 11-mei. 09:15regulierOliveo JO11-4 - TOGB JO11-8veld 5-Oliveo (jo8-jo9-jo10) A
    za 11-mei. 09:20regulierTOGB JO7-1 - Sparta (AV) JO7-2veld 3 A1a
    za 11-mei. 09:20regulierTOGB JO7-4 - TOGB JO7-3veld 2 A2a
    za 11-mei. 09:20regulierSparta (AV) JO7-1 - TOGB JO7-2veld 1 A1a
    za 11-mei. 09:40regulierTOGB JO7-2 - XerxesDZB JO7-1veld 1 A1a
    za 11-mei. 09:40regulierTOGB JO7-3 - Soccer Boys JO7-2veld 2 A2a
    za 11-mei. 09:40regulierXerxesDZB JO7-3 - TOGB JO7-1veld 3 A1b
    za 11-mei. 09:40regulierSoccer Boys JO7-1 - TOGB JO7-4veld 2 A2b
    za 11-mei. 09:45regulierTOGB JO10-3 - FC Zoetermeer JO10-6veld 5-TOGB B1
    za 11-mei. 09:45regulierTOGB JO10-4 - Full Speed JO10-4veld 5-TOGB B2
    za 11-mei. 10:00regulierTOGB JO19-4 - BVCB JO19-3veld 3-TOGB
    za 11-mei. 10:00regulierTOGB JO7-7 - FC Zoetermeer JO7-4veld 5 A1a
    za 11-mei. 10:00regulierTOGB JO11-11 - Wippolder JO11-4JMveld 4-TOGB A
    za 11-mei. 10:00regulierTOGB JO11-9 - Oliveo JO11-5veld 4-TOGB B
    za 11-mei. 10:00regulierWestlandia JO11-1 - TOGB JO11-1veld 4 zevental-Westlandia A
    za 11-mei. 10:00regulierSoccer Boys JO10-4 - TOGB JO10-7veld 3 A1
    za 11-mei. 10:15regulierTOGB JO14-1 - FC Skillz JO14-1veld 1-TOGB
    za 11-mei. 10:15regulierS.V. Den Hoorn JO16-1 - TOGB JO16-2veld 1
    za 11-mei. 10:15regulierVVOR JO15-1 - TOGB JO15-3veld 1-VVOR
    za 11-mei. 10:15regulierFC Zoetermeer JO12-4 - TOGB JO12-2veld 3 B, - KLK 3 t/m 8 open JO7 t/m JO12, - KLK 3 t/m 8 open JO7 t/m JO12
    za 11-mei. 10:15regulierNeptunus-Schiebroek JO10-2 - TOGB JO10-8veld 3 A1
    za 11-mei. 10:40regulierConcordia JO9-4 - TOGB JO9-7veld 5 A1
    za 11-mei. 11:00regulierVitesse Delft JO13-1 - TOGB JO13-3veld 1-Vitesse D/SEP
    za 11-mei. 11:00regulierDSO JO8-3 - TOGB JO8-3veld 8 A2
    za 11-mei. 11:00regulierWippolder JO10-2 - TOGB JO10-1veld 3 A1
    za 11-mei. 11:15regulierTOGB JO13-5 - Forum Sport JO13-4veld 5-TOGB
    za 11-mei. 11:15regulierDSVP JO15-4 - TOGB JO15-5veld 9-DSVP
    za 11-mei. 11:30regulierTOGB JO12-4 - VOC JO12-4veld 4-TOGB B
    za 11-mei. 11:30regulierTOGB JO12-3 - Steeds Hooger JO12-1veld 4-TOGB A
    za 11-mei. 11:30reguliervv Smitshoek JO17-4 - TOGB JO17-4veld 3
    za 11-mei. 11:30regulierBerkel JO9-2 - TOGB JO9-2veld 5-Berkel B1 - 5
    za 11-mei. 12:15regulierTOGB JO18-1 - Baronie JO18-1veld 1-TOGB
    za 11-mei. 12:30regulierTOGB JO15-2 - Verburch JO15-1veld 3-TOGB
    za 11-mei. 12:30regulierOrion JO17-1 - TOGB JO17-1veld 1
    za 11-mei. 12:35regulierWilhelmus JO15-1 - TOGB JO15-1veld 1
    za 11-mei. 12:35regulierZwaluwen JO17-1 - TOGB JO17-2veld 2
    za 11-mei. 13:00regulierTOGB JO16-4 - Olympia JO16-1veld 5-TOGB
    za 11-mei. 13:00regulierSVO Buytenpark 2 - TOGB 2veld 2 - kunstgras69
    za 11-mei. 13:00regulierHBS JO13-3 - TOGB JO13-2veld 3
    za 11-mei. 13:15regulierTOGB JO14-4 - S.V. Den Hoorn JO14-4veld 4-TOGB
    za 11-mei. 14:30regulierTOGB JO16-1 - VVV-Venlo JO16-1veld 1-TOGB
    za 11-mei. 14:30regulierTOGB JO19-3 - Jonge Spartaan, de JO19-2veld 3-TOGB
    za 11-mei. 15:00regulierTOGB 4 - Steeds Hooger 5veld 5-TOGB
    za 11-mei. 15:00regulierTOGB O23-4 - Quick O23-2veld 4-TOGB
    za 11-mei. 15:15regulierStompwijk'92 JO19-1 - TOGB JO19-2veld 157
    za 11-mei. 15:30regulierWippolder 3 - TOGB 3veld 1
    za 11-mei. 16:45regulierWV-HEDW JO19-1 - TOGB JO19-108-veld 1-WVHEDW hoofd
    za 11-mei. 16:45regulierSV Leidschenveen O23-1 - TOGB O23-2veld 3
    za 11-mei. 17:30regulierSSA FC Skillz Wateringse Veld O23-1 - TOGB O23-1veld 1
    zo 12-mei. 09:30regulierTOGB 5 - Nieuwerkerk 6veld 1-TOGB
    zo 12-mei. 11:00regulierTOGB 3 - sv Zuid West DH 3veld 2-TOGB
    zo 12-mei. 11:00regulierdvv Delft 3 - TOGB 4veld 1
    zo 12-mei. 12:00regulierCWO 2 - TOGB 2veld 1
    zo 12-mei. 14:00regulierTOGB - SV Meerssenveld 1-TOGB
    ma 13-mei. 19:30regulierTOGB JO17-4 - CKC JO17-1veld 2-TOGB511
    wo 15-mei. 18:30regulierTOGB JO9-5 - SEP JO9-3veld 2-TOGB B1
    wo 15-mei. 19:00regulierTOGB JO16-5 - SVC'08 JO16-2veld 5-TOGB2022
    wo 15-mei. 20:00regulierTOGB 4 - FC Zoetermeer 5veld 2-TOGB
    za 18-mei. 08:30regulierTOGB JO8-6 - BVCB JO8-5veld 5-TOGB A1
    za 18-mei. 08:30regulierBVCB JO8-4 - TOGB JO8-8veld 4 B1
    za 18-mei. 09:00regulierTOGB JO15-1 - JEKA JO15-1veld 1-TOGB
    za 18-mei. 09:00regulierTOGB JO11-2 - CWO JO11-1veld 4-TOGB A
    za 18-mei. 10:00regulierTOGB JO11-4 - BVCB JO11-2veld 3-TOGB B
    za 18-mei. 10:00regulierBVCB JO11-4 - TOGB JO11-6veld 3 A
    za 18-mei. 10:15regulierSoccer Boys JO11-1 - TOGB JO11-5veld 2 A
    za 18-mei. 10:30regulierOmmoord, sv JO18-1 - TOGB JO18-1veld 1 - Gras
    za 18-mei. 10:45regulierTOGB JO19-1 - RKAVV JO19-1veld 1-TOGB
    za 18-mei. 12:00regulierTOGB JO16-2 - DSO JO16-1veld 4-TOGB
    za 18-mei. 12:00regulierTOGB JO16-4 - CVV Zwervers JO16-1veld 5-TOGB513
    za 18-mei. 12:00regulierTOGB JO17-3 - RKDEO JO17-1veld 3-TOGB
    za 18-mei. 13:00regulierTOGB O23-1 - RKAVV O23-1veld 1-TOGB
    za 18-mei. 14:30regulierBrielle, VV O23-1 - TOGB O23-5veld 1 - KG1
    za 18-mei. 15:00regulierTOGB 4 - Ariston'80 8veld 5-TOGB410
    za 18-mei. 15:00regulierTOGB O23-4 - Forum Sport O23-2veld 4-TOGB
    za 18-mei. 15:15regulierTOGB JO17-1 - Alexandria'66 JO17-1veld 1-TOGB
    za 18-mei. 18:00regulierBarendrecht - TOGBveld 1
    zo 19-mei. 11:00regulierTOGB 2 - HBS 6veld 1-TOGB
    zo 19-mei. 13:15regulierExcelsior Rotterdam JO16-1 - TOGB JO16-1veld 4
    wo 22-mei. 18:00regulierDSO JO10-4 - TOGB JO10-5veld 8 A1
    wo 22-mei. 18:30regulierTOGB JO10-6 - DSO JO10-6veld 5-TOGB B2
    wo 22-mei. 20:15regulierBVCB 7 - TOGB 4veld 2
  • Afgelastingen

    Geen afgelastingen