• Programma

    WedstrijddatumCompetitiesoortWedstrijdDetails
    di 21-jan. 17:45oefenwedstrijdTOGB JO9-2 - Spartaan'20 JO9-3
    wo 22-jan. 19:00oefenwedstrijdWestlandia JO17-1 - TOGB JO17-1
    wo 22-jan. 21:00regulierTOGB 1 - All Green's 1
    wo 22-jan. 22:00regulierTOGB 2 - AGE-GGK 3
    wo 22-jan. 19:00regulierTOGB 3 - Sparta (AV) 1
    za 25-jan. 17:15regulierTOGB 1 - PPSC 1
    za 25-jan. 16:45regulierTOGB 3 - BVCB 7
    za 25-jan. 16:45regulierVVOR 8 - TOGB 4
    za 25-jan. 10:00regulierAriston'80 10 - TOGB 5
    za 25-jan. 16:15regulierTOGB G1 - DRL G1
    za 25-jan. 15:15regulierVFC JO19-1 - TOGB JO19-1
    za 25-jan. 11:30regulierSEP JO19-2 - TOGB JO19-3
    za 25-jan. 12:15regulierTOGB JO19-4 - Honselersdijk JO19-2
    za 25-jan. 16:00regulierSVS JO19-2 - TOGB JO19-5
    za 25-jan. 10:15regulierVredenburch JO17-1 - TOGB JO17-2
    za 25-jan. 15:30regulierTOGB JO17-3 - CWO JO17-1
    za 25-jan. 16:00regulierRKDEO JO17-3 - TOGB JO17-4
    za 25-jan. 14:15regulierTOGB JO17-5 - DHC JO17-3
    za 25-jan. 13:00regulierDSO JO16-1 - TOGB JO16-1
    za 25-jan. 15:00reguliermsv De Betrokken Spartaan JO16-1 - TOGB JO16-2
    za 25-jan. 14:30regulierTOGB JO16-3 - Berkel JO16-1
    za 25-jan. 13:30regulierTOGB JO16-4 - Spirit JO16-1
    za 25-jan. 14:45regulierTOGB JO16-5 - Meerburg JO16-2
    za 25-jan. 12:00regulierHMSH JO16-1 - TOGB JO16-6
    za 25-jan. 15:15regulierTOGB JO15-1 - UVS JO15-1
    za 25-jan. 10:15regulierTOGB JO15-2 - Vredenburch JO15-1
    za 25-jan. 10:00regulierSmitshoek JO15-4 - TOGB JO15-3
    za 25-jan. 12:30regulierTOGB JO15-4 - CWO JO15-3
    za 25-jan. 11:00regulierTOGB JO14-1 - Quick Boys JO14-1
    za 25-jan. 11:15regulierDHC JO14-2 - TOGB JO14-2
    za 25-jan. 11:00regulierSoccer Boys JO14-1 - TOGB JO14-3
    za 25-jan. 11:30regulierBlauw-Zwart JO14-4 - TOGB JO14-4
    za 25-jan. 10:30regulierRKDEO JO14-4 - TOGB JO14-5
    za 25-jan. 09:15regulierTOGB JO13-2 - XerxesDZB JO13-2G
    za 25-jan. 11:45regulierTOGB JO13-3 - Zoetermeer, fc JO13-2
    za 25-jan. 11:00regulierTOGB JO13-4 - Zestienhoven JO13-4
    za 25-jan. 08:30regulierSV Leidschenveen JO13-2 - TOGB JO13-5
    za 25-jan. 10:00regulierTOGB JO12-1 - Honselersdijk JO12-1
    za 25-jan. 12:45regulierAlexandria'66 JO12-3 - TOGB JO12-2
    za 25-jan. 08:30regulierTOGB JO12-3 - Barendrecht JO12-4
    za 25-jan. 10:00regulierSteeds Hooger JO12-2 - TOGB JO12-4
    za 25-jan. 08:30regulierConcordia JO12-5 - TOGB JO12-5
    za 25-jan. 08:30regulierTOGB JO12-6 - Nieuwerkerk JO12-5
    za 25-jan. 08:30regulierTOGB JO11-2 - DHC JO11-2
    za 25-jan. 10:00regulierTOGB JO11-3 - Sparta (AV) JO11-2
    za 25-jan. 11:45regulierRKDEO JO11-2 - TOGB JO11-4
    za 25-jan. 08:45regulierNeptunus-Schiebroek JO11-2 - TOGB JO11-5
    za 25-jan. 11:00regulierTOGB JO11-6 - Hillegersberg, vv JO11-3
    za 25-jan. 11:15regulierZoetermeer, fc JO11-4 - TOGB JO11-7
    za 25-jan. 08:30regulierTOGB JO11-8 - DSO JO11-6
    za 25-jan. 09:45regulierTOGB JO10-1 - Soccer Boys JO10-1
    za 25-jan. 10:30regulierGLZ Delfshaven, rvv JO10-1 - TOGB JO10-2
    za 25-jan. 08:30regulierBVCB JO10-3 - TOGB JO10-3
    za 25-jan. 09:45regulierTOGB JO10-4 - HBSS JO10-1
    za 25-jan. 09:45regulierTOGB JO10-5 - Nieuwerkerk JO10-2
    za 25-jan. 08:30regulierTOGB JO9-1 - Nootdorp JO9-1
    za 25-jan. 09:30regulierConcordia JO9-2 - TOGB JO9-2
    za 25-jan. 08:30regulierConcordia JO9-3 - TOGB JO9-3
    za 25-jan. 08:30regulierTOGB JO9-5 - Berkel JO9-5
    za 25-jan. 08:30regulierBerkel, JO9-7G - TOGB JO9-6
    za 25-jan. 08:30regulierTOGB JO9-7 - RKDEO JO9-7
    za 25-jan. 11:00regulierTOGB JO8-1 - VV Haastrecht JO8-1
    za 25-jan. 10:00regulierBlijdorp JO8-1 - TOGB JO8-2
    za 25-jan. 11:00regulierTOGB JO8-3 - Soccer Boys JO8-1
    za 25-jan. 08:30regulierAGE-GGK JO8-1 - TOGB JO8-4
    za 25-jan. 09:45regulierTOGB JO8-5 - RKDEO JO8-3
    za 25-jan. 08:30regulierBerkel JO8-2 - TOGB JO8-6
    za 25-jan. 08:30onderlinge wedstrijdjesJO6 -
    za 25-jan. 09:30onderlinge wedstrijdjesJO7 -
    za 25-jan. 12:45oefenwedstrijdTOGB JO17-1 - Hollandia JO17-1
    za 25-jan. 12:45oefenwedstrijdTOGB JO13-1 - HVV JO13-1
    zo 26-jan. 14:00regulierTOGB 1 - TAC'90 1
    zo 26-jan. 11:00regulierTOGB 2 - Oliveo 2
    zo 26-jan. 11:00regulierCharlois, sv 2 - TOGB 3
    zo 26-jan. 10:30regulierTOGB 4 - HVV 6
    zo 26-jan. 09:30regulierTOGB 5 - Ouwe Schoen 1
    zo 26-jan. 10:30regulierStompwijk'92 3 - TOGB 6
    zo 26-jan. 12:00regulierTOGB 9 - TOGB 7
    ma 27-jan. 22:00regulierGZV Watergras 5 - TOGB 5
    ma 27-jan. 17:30trainen 11:11TOGB JO11-1 trainen tot 18:30 -
  • Afgelastingen

    Geen afgelastingen