• Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdOverige stafTeammanager
    AfgeschermdOverige stafStandaard functie
    Oosten, Paul vanTechnische stafTrainer/coach
    Stoutjesdijk, PeterOverige stafStandaard functie
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
    di20:155
    do20:155
  • Programma

    WedstrijddatumCompetitiesoortAanvangstijdWedstrijdDetails
    za 25-jan.regulier17:15TOGB 1 - PPSC 1
    za 01-feb.regulier14:30Hermes DVS 1 - TOGB 1
    za 08-feb.regulier14:30SVV 1 - TOGB 1
    za 15-feb.regulier17:15TOGB 1 - GLZ Delfshaven, rvv 1
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    16 jan.Sparta AV1 - TOGB ZO11 - 3
  • Poulestanden TOGB 1 (0212 Mannen Zaterdag standaard (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Victoria'04 111100155154030
    2PPSC 11282236251126
    3Rotterdam United 1127232920923
    4Hillegersberg, vv 1127143325822
    5Oliveo 1126243123820
    6Zaterdag 1125432824419
    7GLZ Delfshaven, rvv 11160538221618
    8Zestienhoven 1124353130115
    9Hermes DVS 1124263131014
    10Blijdorp 1124262935-614
    11HWD 1123453638-213
    12VOB 1123272136-1511
    13SVV 11220101547-326
    14AGE-GGK 1121291456-425

    Poulestanden TOGB 1 (B1000 Mannen KNVB beker Amateurs poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DSVP 1330010199
    2Zoetermeer, fc 131118714
    3Zaterdag 1311156-14
    4Swift Boys 13003312-90
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Ammerlaan, JackTeamspeler
    Broek, Koen van denTeamspeler
    Burg, Glenn v.d.Teamspeler
    Havenaar, SamTeamspeler
    Lems, JoeyTeamspeler
    Raaben, ThijsTeamspeler
    Remmelzwaan, MarnixTeamspeler
    Saris, RowanTeamspeler
    Sman, Dyon v.d.Teamspeler
    Spanjaart, VictorTeamspeler
    Stift, JoostTeamspeler
    Windmeijer, ElkoTeamspeler
    Woudenberg, Tim vanTeamspeler
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    TOGB 1

    VS

    PPSC 1

    25 januari 202017:15 uur
    Sportpark Het Hoge Land TOGB veld 1 TOGB licht

    dag

    uur

    min

    sec
  • Teamstatistieken

    TOGB 1

    0212 Mannen Zaterdag standaard (A-cat)

    2,33

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    2,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,58

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd
  • Programma overig

    Geen informatie