• TOGB 1 zondag

  • TOGB 1 2021-2022

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Baard, John van denOverige stafMateriaalman
    Doesburg, PimTechnische stafKeeperstrainer
    Dogterom, LauraMedische stafVerzorger
    Schuur, MarkTechnische stafTrainer/coach
    Uijl, Glenn denTechnische stafAss.-trainer/coach
    Uijl, Sander denOverige stafTeammanager

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
    di 20:15- 22:0011 en 7
    do20:15-22:0011 en 7
    vr 20:15-22:0011 en 7
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    5 feb. 14:00Hercules - 1Sportpark Voordorp
    12 feb. 14:001 - ADO '20Sportpark Het Hoge Land
    26 feb. 14:00OJC ROSMALEN - 1Sportpark De Groote Wielen
    5 mrt. 14:00Dongen - 1Sportpark De Biezen
    11 mrt. 15:001 - VVSBSportpark Het Hoge Land
    19 mrt. 14:30UNA - 1Sportpark Zeelst
    26 mrt. 14:00Blauw Geel'38/JUMBO - 1Sportpark Prins W. Alexander
    2 apr. 14:001 - GemertSportpark Het Hoge Land
    8 apr. 18:00Baronie - 1Sportpark De Blauwe Kei
    15 apr. 18:001 - UnitasSportpark Het Hoge Land
    23 apr. 14:00DEM - 1Sportpark DEM
    7 mei. 14:001 - HSC '21Sportpark Het Hoge Land
    14 mei. 14:00OSS'20 - 1Sportpark De Rusheuvel
    21 mei. 14:001 - JOS WatergraafsmeerSportpark Het Hoge Land
    28 mei. 14:00Quick - 1Sportpark Nieuw Hanenburg
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslag
    29 jan.1 - Groene Ster1 - 1
  • Poulestanden TOGB ( kwalificatieronde 1 Q1 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Hercules11005143
    2Staphorst11003033
    3Hoek11003123
    4Groene Ster11002023
    5Sportlust '4611002113
    6ADO '2010103301
    7VVOG10103301
    8OJC ROSMALEN100112-10
    9JOS Watergraafsmeer100113-20
    10Barendrecht100102-20
    111100103-30
    12Ter Leede100115-40

    Poulestanden TOGB ( 3e divisie Zondag )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ADO '2019161248192949
    2VVSB19143255243145
    3Blauw Geel'38/JUMBO20135234191544
    4Hercules19106338211736
    5UNA1979333181530
    6HSC '212085738251329
    7Unitas208482933-428
    8OSS'20207762532-728
    9OJC ROSMALEN197573332126
    101197573233-126
    11DEM206593339-623
    12Quick204882530-520
    13Groene Ster1931062125-419
    14Gemert1953112037-1718
    15JOS Watergraafsmeer194692143-2218
    16Baronie2053122734-718
    17Dongen2025132447-2311
    18UDI'19/CSU1924131439-2510
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Ameling, FinnTeamspeler
    Assaih, YounesTeamspeler
    Azaroiali, TalibTeamspeler
    Elst, Michel van derTeamspeler
    Fevre, Max leTeamspeler
    Heintjes, MerickTeamspeler
    Kohl, VinceTeamspeler
    Kraaijbeek, ColinTeamspeler
    Paternot, SvenTeamspeler
    Scheers, KjellTeamspeler
    Slierendrecht, AnthonyTeamspeler
    Steerneman, GuusTeamspeler
    Veen, Marcello vanTeamspeler
    Verdel, TwanTeamspeler
    Vermeer, WouterTeamspeler
    Winkel, Max deTeamspeler
    Winter, Youri deTeamspeler
    Zandbergen, GlennTeamspeler
    Zandbergen, JayTeamspeler
    Zwarteveld, LeroyTeamspeler
    Zwarteveld, MorenoTeamspeler

    Er zijn 3 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Hercules

    VS

    TOGB

    05 februari 202314:00 uur
    Sportpark Voordorp veld 1-Hercules

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    TOGB

    0150 Mannen Zondag (landelijk A-cat)

    1,68

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    1,74

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,37

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd