• TOGB 1 zondag

  • TOGB 1 2021-2022

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Baard, John van denOverige stafMateriaalman
    Doesburg, PimTechnische stafKeeperstrainer
    Dogterom, LauraMedische stafVerzorger
    Schuur, MarkTechnische stafTrainer/coach
    Uijl, Glenn denTechnische stafAss.-trainer/coach
    Uijl, Sander denOverige stafTeammanager

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
    di 20:15- 22:0011 en 7
    do20:15-22:0011 en 7
    vr 20:15-22:0011 en 7
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    11 dec. 14:001 - UDI'19/CSUSportpark Het Hoge Land
    22 jan. 14:30UNA - 1Sportpark Zeelst
    29 jan. 14:001 - Groene SterSportpark Het Hoge Land
    5 feb. 14:00Hercules - 1Sportpark Voordorp
    12 feb. 14:001 - ADO '20Sportpark Het Hoge Land
    26 feb. 14:00OJC ROSMALEN - 1Sportpark De Groote Wielen
    5 mrt. 14:00Dongen - 1Sportpark De Biezen
    11 mrt. 18:001 - VVSBSportpark Het Hoge Land
    26 mrt. 14:00Blauw Geel'38/JUMBO - 1Sportpark Prins W. Alexander
    2 apr. 14:001 - GemertSportpark Het Hoge Land
    8 apr. 18:00Baronie - 1Sportpark De Blauwe Kei
    15 apr. 18:001 - UnitasSportpark Het Hoge Land
    23 apr. 14:00DEM - 1Sportpark DEM
    7 mei. 14:001 - HSC '21Sportpark Het Hoge Land
    14 mei. 14:00OSS'20 - 1Sportpark De Rusheuvel
    21 mei. 14:001 - JOS WatergraafsmeerSportpark Het Hoge Land
    28 mei. 14:00Quick - 1Sportpark Nieuw Hanenburg
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslag
    4 dec.1 - Quick1 - 1
    27 nov.JOS Watergraafsmeer - 11 - 2
  • Poulestanden TOGB ( kwalificatieronde 1 Q1 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Hercules11005143
    2Staphorst11003033
    3Hoek11003123
    4Groene Ster11002023
    5Sportlust '4611002113
    6ADO '2010103301
    7VVOG10103301
    8OJC ROSMALEN100112-10
    9JOS Watergraafsmeer100113-20
    10Barendrecht100102-20
    111100103-30
    12Ter Leede100115-40

    Poulestanden TOGB ( 3e divisie Zondag )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ADO '2017161046143249
    2VVSB17123251222939
    3Blauw Geel'38/JUMBO1710522719835
    4Hercules1795334181632
    5UNA1769227151227
    6OJC ROSMALEN177553125626
    7Unitas178272627-126
    81176472631-522
    9DEM176383035-521
    10OSS'20175662131-1021
    11HSC '21175572923620
    12Quick174852325-220
    13JOS Watergraafsmeer174672136-1518
    14Baronie1743102530-515
    15Groene Ster172961824-615
    16Gemert1743101733-1615
    17UDI'19/CSU1724111333-2010
    18Dongen1713131741-246
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Ameling, FinnTeamspeler
    Assaih, YounesTeamspeler
    Azaroiali, TalibTeamspeler
    Elst, Michel van derTeamspeler
    Fevre, Max leTeamspeler
    Heintjes, MerickTeamspeler
    Kohl, VinceTeamspeler
    Kraaijbeek, ColinTeamspeler
    Paternot, SvenTeamspeler
    Scheers, KjellTeamspeler
    Slierendrecht, AnthonyTeamspeler
    Steerneman, GuusTeamspeler
    Veen, Marcello vanTeamspeler
    Verdel, TwanTeamspeler
    Vermeer, WouterTeamspeler
    Winkel, Max deTeamspeler
    Winter, Youri deTeamspeler
    Zandbergen, GlennTeamspeler
    Zandbergen, JayTeamspeler
    Zwarteveld, LeroyTeamspeler
    Zwarteveld, MorenoTeamspeler

    Er zijn 3 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    TOGB

    VS

    UDI'19/CSU

    11 december 202214:00 uur
    Sportpark Het Hoge Land veld 1-TOGB

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    TOGB

    0150 Mannen Zondag (landelijk A-cat)

    1,53

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    1,82

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,29

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd