• TOGB 2 zondag

  • TOGB 2

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Beverwijk, TimOverige stafTeammanager
    Vermeulen, MartijnOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    30 jan. 11:00Alphen 2 - 2Sportpark De Bijlen
    6 feb. 14:00FC IJsselmonde 3 - 2Sportpark Olympia
    13 feb. 11:002 - Alphense Boys 7Sportpark Het Hoge Land
    20 feb. 12:00Blijdorp 2 - 2Sportcomplex Noorderbocht
    6 mrt. 11:002 - RKDEO 4Sportpark Het Hoge Land
    13 mrt. 10:00Groeneweg 2 - 2Sportpark Van 't Verlaat
    20 mrt. 11:002 - Blijdorp 2Sportpark Het Hoge Land
    27 mrt. 13:00RKDEO 4 - 2Sportpark Centrum
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden TOGB 2 (0516 Mannen Zondag reserve (voorjaarsreeks))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Alphense Boys 700000000
    2Alphen 200000000
    3Blijdorp 200000000
    4Groeneweg 200000000
    5FC IJsselmonde 300000000
    6RKDEO 400000000
    7200000000
    8VOC 500000000

    Poulestanden TOGB 2 (0515 Mannen Zondag reserve (najaarsreeks))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DONK 3861126141219
    2HOV/DJSCR 295222419517
    3Wippolder 385123627916
    4HBS 684131515013
    5Olympia 384042115612
    6Groeneweg 292342429-59
    7RKDEO 492342231-99
    8HVV 472231521-68
    9292253340-78
    10Taurus 292162732-57

    Poulestanden TOGB 2 (B1600 Mannen beker reserve zondag poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1RKDEO 5321010287
    2HDV 232109547
    3VOC 5301259-41
    423012412-81
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Beverwijk, TimTeamspeler
    Bulk, Jeroen v.d.Teamspeler
    Burgmans, MichaelTeamspeler
    Deege, DennisTeamspeler
    Docter, FrankTeamspeler
    Docter, PaulTeamspeler
    Endlich, TimTeamspeler
    Hendriks, MarvinTeamspeler
    Herms, ZowieTeamspeler
    Holleman, LennartTeamspeler
    Leeuwen, Tommy vanTeamspeler
    Liefhebber, Dennis DTeamspeler
    Olsthoorn, RemyTeamspeler
    Roseleur, StephanTeamspeler
    Rossum, Jordy vanTeamspeler
    Vermeulen, MartijnTeamspeler
    Vermeulen, RuudTeamspeler
    Vries, Jeffrey deTeamspeler
    Vries, Sander deTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Alphen 2

    VS

    TOGB 2

    30 januari 202211:00 uur
    Sportpark De Bijlen veld 10-Alphen hoofdveld

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    TOGB 2

    0516 Mannen Zondag reserve (voorjaarsreeks)

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd