• TOGB 4 zondag

  • TOGB 4

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Dijk, Ronald vanOverige stafTeammanager
    Switzar, VincentOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
    di20:15-21:303
    do20:15-21:303
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    30 jan. 09:30Steeds Hooger 6 - TOGB 4Sportpark Steeds Hooger
    6 feb. 09:30TOGB 4 - XerxesDZB 4Sportpark Het Hoge Land
    13 feb. 11:30FC IJsselmonde 4 - TOGB 4Sportpark Olympia
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden TOGB 4 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1XerxesDZB 41080229121724
    2CKC 296123324919
    3FC IJsselmonde 495133330316
    4Steeds Hooger 694232623314
    5Antibarbari 1394142825313
    6Overmaas 874032827112
    7Nieuwerkerk 483321714312
    8NOCKralingen 2103253635111
    9HOV/DJSCR 583052425-19
    10493061532-179
    11CVV Zwervers 4102262429-58
    12Antibarbari 1482061229-176

    Poulestanden TOGB 4 (B1600 Mannen beker reserve zondag poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DVC 2312011835
    2SVO Buytenpark 331119814
    343111911-24
    4HDV 53102810-23
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Campenhout, Marcel vanTeamspeler
    Dijk, Ronald vanTeamspeler
    Hulst, ErikTeamspeler
    Switzar, VincentTeamspeler
    Vermeulen, PatrickTeamspeler
    Voskuil, DennisTeamspeler
    Wekker, Dennis deTeamspeler

    Er zijn 12 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Steeds Hooger 6

    VS

    TOGB 4

    30 januari 202209:30 uur
    Sportpark Steeds Hooger veld 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    TOGB 4

    0519 Mannen Zondag reserve

    1,67

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    3,56

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd