• Actueel Nieuws

  • Wedstrijdinformatie

  • Programma

    WedstrijddatumThuisteamUitteam
    24 mei 19:30Zwervers, IJVV de 35+1TOGB 35+1
    24 mei 21:00DCV 35+1TOGB 35+1
    24 mei 22:00TOGB 35+1Spirit 35+3
    25 mei 08:30TOGB JO7-3Soccer Boys JO7-2
    25 mei 08:30TOGB JO8-8Hillegersberg, vv JO8-2
    25 mei 08:30TOGB JO8-7Hillegersberg, vv JO8-3
    25 mei 08:30TOGB JO8-1SC Feyenoord JO8-2
    25 mei 08:30TOGB JO8-3DWO JO8-2
    25 mei 08:30TOGB JO11-1Sparta Rotterdam JO10-1
    25 mei 08:30TOGB JO11-10DSVP JO11-10
    25 mei 08:30TOGB JO11-5BSC '68 JO11-2
    25 mei 08:30TOGB JO11-8Wippolder JO11-2JM
    25 mei 08:30TOGB JO11-6DSVP JO11-4
    25 mei 08:30Berkel JO13-4TOGB JO13-5
    25 mei 08:30FC Zoetermeer JO7-3TOGB JO7-4
    25 mei 08:30FC Zoetermeer JO7-6TOGB JO7-6
    25 mei 08:30Ommoord, sv JO7-1TOGB JO7-1
    25 mei 08:30DSO JO8-4TOGB JO8-4
    25 mei 08:30Nootdorp JO8-2TOGB JO8-5
    25 mei 08:30Blijdorp JO8-1TOGB JO8-2
    25 mei 08:30Hillegersberg, vv JO9-1TOGB JO9-1
    25 mei 08:30BSC '68 JO9-3TOGB JO9-4
    25 mei 08:30JO6JO6
    25 mei 08:45TOGB JO14-1Zwaluwen JO14-1
    25 mei 08:45HBS JO13-2TOGB JO13-1
    25 mei 08:50TOGB JO7-3TOGB JO7-4
    25 mei 08:50TOGB JO7-6St. Hooger, JO7-2b
    25 mei 08:50Sparta (AV) JO7-2TOGB JO7-1
    25 mei 09:10TOGB JO7-4Soccer Boys JO7-2
    25 mei 09:10TOGB JO7-1Alexandria'66 JO7-1
    25 mei 09:10FC Zoetermeer JO7-3TOGB JO7-3
    25 mei 09:10BVCB JO7-3JMTOGB JO7-6
    25 mei 09:45TOGB JO9-7Forum Sport JO9-6
    25 mei 09:45TOGB JO9-2DSO JO9-3
    25 mei 09:45TOGB JO9-6Berkel JO9-9
    25 mei 09:45TOGB JO10-2Berkel JO10-1
    25 mei 09:45DSVP JO15-2TOGB JO15-4
    25 mei 09:45DSVP JO8-3JMTOGB JO8-6
    25 mei 09:45DSO JO11-8TOGB JO11-4
    25 mei 09:45DSVP JO11-9TOGB JO11-9
    25 mei 09:45DSVP JO11-8TOGB JO11-11
    25 mei 10:00TOGB JO7-8BVCB JO7-2
    25 mei 10:00TOGB JO7-2XerxesDZB JO7-3
    25 mei 10:00TOGB JO7-5Concordia JO7-1
    25 mei 10:00Berkel JO12-2TOGB JO12-3
    25 mei 10:00SEP JO9-1TOGB JO9-3
    25 mei 10:00Nieuwerkerk JO11-2TOGB JO11-3
    25 mei 10:00VFC JO11-1TOGB JO11-2
    25 mei 10:00dvv Delft JO10-1TOGB JO10-4
    25 mei 10:10TOGB JO12-2SVO Buytenpark JO12-3
    25 mei 10:10TOGB JO12-1Berkel JO12-1
    25 mei 10:15TOGB JO14-2VOC JO14-2
    25 mei 10:15CVV Zwervers JO14-2TOGB JO14-4
    25 mei 10:20TOGB JO7-7Concordia JO7-1
    25 mei 10:20Soccer Boys JO7-4TOGB JO7-8
    25 mei 10:20Sparta (AV) JO7-1TOGB JO7-2
    25 mei 10:40TOGB JO7-8Soccer Boys JO7-3
    25 mei 10:40TOGB JO7-2XerxesDZB JO7-1
    25 mei 10:40TOGB JO7-5TOGB JO7-7
    25 mei 10:45TOGB JO13-2DSVP JO13-1
    25 mei 11:00Zestienhoven JO10-3TOGB JO10-6
    25 mei 11:15TOGB JO10-7Neptunus-Schiebroek JO10-2
    25 mei 11:15TOGB JO10-8Berkel JO10-4
    25 mei 11:15TOGB JO10-5RKDEO JO10-7
    25 mei 11:15TOGB JO10-1Berkel JO10-2
    25 mei 11:15Roodenburg JO12-3TOGB JO12-4
    25 mei 11:30TOGB JO13-4Blijdorp JO13-3
    25 mei 11:30VOC JO13-5TOGB JO13-7
    25 mei 11:40Concordia JO9-5JMTOGB JO9-5
    25 mei 11:45TOGB JO13-6Berkel JO13-3
    25 mei 12:00Oliveo JO17-1TOGB JO17-3
    25 mei 12:15TOGB JO15-5VUC JO15-1
    25 mei 12:15Berkel JO10-3TOGB JO10-3
    25 mei 12:30TOGB JO18-1Rotterdam United JO18-1
    25 mei 12:30Flakkee JO19-1TOGB JO19-3
    25 mei 12:45TOGB JO17-2Strijen JO17-1
    25 mei 13:00VOB 2TOGB 4
    25 mei 13:15TOGB JO15-3DONK JO15-1
    25 mei 13:30TOGB JO13-3WIK JO13-1
    25 mei 13:30Sportclub Excelsior JO16-1TOGB JO16-2
    25 mei 13:30Hillegersberg, vv JO19-1TOGB JO19-4
    25 mei 14:15TOGB JO16-3Nootdorp JO16-2
    25 mei 14:30Quick JO15-2TOGB JO15-2
    25 mei 14:45TOGB O23-5HOV/DJSCR O23-1
    25 mei 14:45TOGB JO19-2Rijnsburgse Boys JO19-3
    25 mei 14:45VOC JO16-3TOGB JO16-4
    25 mei 14:45Verburch JO16-3TOGB JO16-5
    25 mei 15:15TOGB 2FC Zoetermeer 2
    25 mei 18:00TOGBBlauw Geel'38/JUMBO
    26 mei 10:30TOGB 4Taurus 6
    26 mei 11:00DRL 2TOGB 2
    26 mei 14:00HOV/DJSCR 6TOGB 5
    26 mei 16:00HBS 9TOGB 3
    27 mei 20:00Zwaluwen JO17-1TOGB JO17-2
    28 mei 17:30TOGB JO9-1Berkel JO9-1
    29 mei 18:00Berkel JO12-5TOGB JO12-2
    1 jun. 08:30FC Oudewater JO12-1TOGB JO12-1
    1 jun. 08:45Soccer Boys JO11-3TOGB JO11-7
    1 jun. 09:30S.V. Den Hoorn JO15-1TOGB JO15-1
    1 jun. 10:00Excelsior M. JO13-3TOGB JO13-4
  • Uitslagen

    WedstrijddatumThuisteamUitteamUitslag
    23 mei 17:30FC Zoetermeer JO12-4JO12-23 - 2
    22 mei 20:15BVCB 7Zaterdag 43 - 9
    22 mei 18:30JO12-3Steeds Hooger JO12-13 - 7
    19 mei 13:15Excelsior Rotterdam JO16-1JO16-12 - 2
    19 mei 11:002HBS 63 - 3
    18 mei 18:00Barendrecht12 - 1
    18 mei 15:15JO17-1Alexandria'66 JO17-13 - 1
    18 mei 14:30SV Leidschenveen O23-1O23-2 zaterdag1 - 4
    18 mei 14:15Zaterdag 4Ariston'80 84 - 3
    18 mei 14:15O23-4 zaterdagForum Sport O23-22 - 3
    18 mei 13:30JO17-3RKDEO JO17-11 - 1
    18 mei 13:00O23-1 ZaterdagRKAVV O23-13 - 2
    18 mei 12:00JO16-2DSO JO16-13 - 2
    18 mei 12:00JO16-4CVV Zwervers JO16-13 - 2
    18 mei 10:45JO19-1RKAVV JO19-11 - 2
    18 mei 10:45Ommoord, sv JO18-1JO18-13 - 1
    18 mei 10:15Soccer Boys JO11-1JO11-510 - 2
    18 mei 10:00JO11-4BVCB JO11-23 - 2
    18 mei 10:00BVCB JO11-4JO11-62 - 6
    18 mei 09:00JO15-1JEKA JO15-14 - 1
    18 mei 09:00JO11-7Neptunus-Schiebroek JO11-5JM1 - 3
    18 mei 09:00JO11-2CWO JO11-17 - 2
  • Wat is er te doen bij TOGB Voetbal

  • Volgende wedstrijd

    Competitie

    TOGB

    VS

    Blauw Geel'38/JUMBO

    25 mei 202418:00 uur
    Sportpark Het Hoge Land veld 1-TOGB

    dag

    uur

    min

    sec
  • Actuele wedstrijdinformatie

  • Scheidsrechtersaanstellingen

    DatumAanvangstijdScheidsrechtersWedstrijd
    25 May08:30Roozemond, L. (Lisa)TOGB JO8-8 - Hillegersberg, vv JO8-2
    25 May08:30Jongmans, J.C. (Jacco)Berkel JO13-4 - TOGB JO13-5
    25 May08:45AfgeschermdHBS JO13-2 - TOGB JO13-1
    25 May09:45Heuker of Hoek, E. (Erwin)TOGB JO9-2 - DSO JO9-3
    25 May09:45AfgeschermdDSVP JO15-2 - TOGB JO15-4
  • Afgelastingen

    Geen afgelastingen

  • Lid worden van TOGB Voetbal?

  • Voornaam *
    Tussenvoegsel *
    Achternaam *
    Initialen *
    Geslacht *
    Geboortedatum *
    Geboorteplaats *
    Land *
    Nationaliteit *
    Competitie
    Sport
    Bondssporten
    Straatnaam *
    Huisnummer *
    Nummertoevoeging *
    Postcode *
    Plaats *
    Telefoonnummer *
    Mobielnummer *
    Email *
    EmailHerhalen *
    Iban *
    Bic
    Opmerkingen
    Captcha *
    Velden met een * zijn verplicht!