• Programma junioren komende week

    WedstrijddatumCompetitiesoortWedstrijdScheidsrechterVeldKl ThuisKl UitDetails
    do 25-apr. 19:30regulierTOGB JO17-1 - Hercules JO17-1M. (Mitchel) van Loonveld 3-TOGB619
    do 25-apr. 19:00regulierTOGB JO15-2 - FC 's-Gravenzande JO15-1Afgeschermdveld 4-TOGB921
  • Programma pupillen komende week

    WedstrijddatumCompetitiesoortWedstrijdScheidsrechtersVeldKl ThuisKl UitDetails
    wo 24-apr. 19:00rijnmond cupTOGB JO13-1 - Spijkenisse JO13-1Nieuwpoort, E. (Enzo)veld 1-TOGB219
  • Programma junioren volgende week

    WedstrijddatumCompetitiesoortWedstrijdScheidsrechterVeldKl. ThuisKl. UitDetails
    za 04-mei. 14:45regulierFC Den Helder JO19-1 - TOGB JO19-1R. (Ronnie) Meinenveld 1
    za 04-mei. 13:00regulierTOGB JO19-4 - Dilettant JO19-1veld 4-TOGB1921
    za 04-mei. 12:00bekerTOGB JO18-1 - Quick Boys JO18-1W.E.A. (Wisse) Maasveld 1-TOGB
    za 04-mei. 13:45regulierBlijdorp JO17-2 - TOGB JO17-4veld 2-hoofdveld
    za 04-mei. 14:30bekerQuick Boys JO16-1 - TOGB JO16-1P.A. (Piet) Zirkzeeveld 1
    za 04-mei. 09:45bekerTOGB JO15-1 - Quick Boys JO15-1R.A. (Reinier) van Stratenveld 1-TOGB
    za 04-mei. 11:00oefenwedstrijdTOGB JO17-2 - Groeneweg JO17-1veld 4-TOGB
    za 11-mei. 16:45regulierWV-HEDW JO19-1 - TOGB JO19-108-veld 1-WVHEDW hoofd
    za 11-mei. 15:15regulierStompwijk'92 JO19-1 - TOGB JO19-2T. (Theo) van der Salmveld 157
    za 11-mei. 14:30regulierTOGB JO19-3 - Jonge Spartaan, de JO19-2veld 3-TOGB
    za 11-mei. 10:00regulierTOGB JO19-4 - BVCB JO19-3veld 3-TOGB
    za 11-mei. 12:15regulierTOGB JO18-1 - Baronie JO18-1veld 1-TOGB
    za 11-mei. 12:30regulierOrion JO17-1 - TOGB JO17-1veld 1
    za 11-mei. 12:35regulierZwaluwen JO17-1 - TOGB JO17-2veld 2
    za 11-mei. 11:30reguliervv Smitshoek JO17-4 - TOGB JO17-4veld 3
    za 11-mei. 14:30regulierTOGB JO16-1 - VVV-Venlo JO16-1veld 1-TOGB
    za 11-mei. 10:15regulierS.V. Den Hoorn JO16-1 - TOGB JO16-2veld 1
    za 11-mei. 13:00regulierTOGB JO16-4 - Olympia JO16-1veld 5-TOGB
    za 11-mei. 12:35regulierWilhelmus JO15-1 - TOGB JO15-1veld 1
    za 11-mei. 12:30regulierTOGB JO15-2 - Verburch JO15-1veld 3-TOGB
    za 11-mei. 10:15regulierVVOR JO15-1 - TOGB JO15-3veld 1-VVOR
    za 11-mei. 11:15regulierDSVP JO15-4 - TOGB JO15-5veld 9-DSVP
    za 11-mei. 10:15regulierTOGB JO14-1 - FC Skillz JO14-1veld 1-TOGB
    za 11-mei. 13:15regulierTOGB JO14-4 - S.V. Den Hoorn JO14-4veld 4-TOGB
    ma 13-mei. 19:30regulierTOGB JO17-4 - CKC JO17-1Afgeschermdveld 2-TOGB511
    wo 15-mei. 19:00regulierTOGB JO16-5 - SVC'08 JO16-2veld 5-TOGB2022
    za 18-mei. 10:45regulierTOGB JO19-1 - RKAVV JO19-1veld 1-TOGB
    za 18-mei. 10:30regulierOmmoord, sv JO18-1 - TOGB JO18-1veld 1 - Gras
    za 18-mei. 15:15regulierTOGB JO17-1 - Alexandria'66 JO17-1veld 1-TOGB
    za 18-mei. 12:00regulierTOGB JO17-3 - RKDEO JO17-1veld 3-TOGB
    za 18-mei. 12:00regulierTOGB JO16-2 - DSO JO16-1veld 4-TOGB
    za 18-mei. 12:00regulierTOGB JO16-4 - CVV Zwervers JO16-1W. (Wijnand) de Vogelveld 5-TOGB513
    za 18-mei. 09:00regulierTOGB JO15-1 - JEKA JO15-1veld 1-TOGB
    zo 19-mei. 13:15regulierExcelsior Rotterdam JO16-1 - TOGB JO16-1veld 4
    za 25-mei. 14:45regulierTOGB JO19-2 - Rijnsburgse Boys JO19-3veld 1-TOGB
  • Programma pupillen volgende week

    WedstrijddatumCompetitiesoortWedstrijdScheidsrechtersVeldKl. ThuisKl. UitDetails
    za 04-mei. 13:15regulierBerkel JO12-5 - TOGB JO12-2veld 4-Berkel A - 4
    za 04-mei. 08:30onderlinge wedstrijdjesJO6 - JO6veld 3-TOGB B1818
    za 04-mei. 09:00oefenwedstrijdTOGB JO9-4 - TOGB JO9-4veld 5-TOGB A
    za 11-mei. 08:30regulierTOGB JO13-1 - FC 's-Gravenzande JO13-1veld 1-TOGB
    za 11-mei. 13:00regulierHBS JO13-3 - TOGB JO13-2veld 3
    za 11-mei. 11:00regulierVitesse Delft JO13-1 - TOGB JO13-3veld 1-Vitesse D/SEP
    za 11-mei. 11:15regulierTOGB JO13-5 - Forum Sport JO13-4veld 5-TOGB
    za 11-mei. 08:30regulierDSVP JO13-4 - TOGB JO13-6veld 10-DSVP
    za 11-mei. 10:15regulierFC Zoetermeer JO12-4 - TOGB JO12-2veld 3 B, - KLK 3 t/m 8 open JO7 t/m JO12, - KLK 3 t/m 8 open JO7 t/m JO12
    za 11-mei. 11:30regulierTOGB JO12-3 - Steeds Hooger JO12-1veld 4-TOGB A
    za 11-mei. 11:30regulierTOGB JO12-4 - VOC JO12-4veld 4-TOGB B
    za 11-mei. 10:00regulierWestlandia JO11-1 - TOGB JO11-1veld 4 zevental-Westlandia A
    za 11-mei. 08:30regulierTOGB JO11-3 - msv De Betrokken Spartaan JO11-1veld 4-TOGB A
    za 11-mei. 08:30regulierTOGB JO11-7 - Neptunus-Schiebroek JO11-5JMveld 4-TOGB B
    za 11-mei. 09:15regulierOliveo JO11-4 - TOGB JO11-8veld 5-Oliveo (jo8-jo9-jo10) A
    za 11-mei. 10:00regulierTOGB JO11-9 - Oliveo JO11-5veld 4-TOGB B
    za 11-mei. 08:30regulierConcordia JO11-4 - TOGB JO11-10veld 10 B
    za 11-mei. 10:00regulierTOGB JO11-11 - Wippolder JO11-4JMveld 4-TOGB A
    za 11-mei. 11:00regulierWippolder JO10-2 - TOGB JO10-1veld 3 A1
    za 11-mei. 08:30regulierVOC JO10-2 - TOGB JO10-2veld 3 B1
    za 11-mei. 09:45regulierTOGB JO10-3 - FC Zoetermeer JO10-6veld 5-TOGB B1
    za 11-mei. 09:45regulierTOGB JO10-4 - Full Speed JO10-4veld 5-TOGB B2
    za 11-mei. 10:00regulierSoccer Boys JO10-4 - TOGB JO10-7veld 3 A1
    za 11-mei. 10:15regulierNeptunus-Schiebroek JO10-2 - TOGB JO10-8veld 3 A1
    za 11-mei. 11:30regulierBerkel JO9-2 - TOGB JO9-2veld 5-Berkel B1 - 5
    za 11-mei. 08:30regulierTOGB JO9-3 - Berkel JO9-3veld 5-TOGB B2
    za 11-mei. 08:30regulierTOGB JO9-4 - Stompwijk'92 JO9-1veld 5-TOGB A1
    za 11-mei. 08:30regulierVOC MO9-1 - TOGB JO9-6veld 1 B2
    za 11-mei. 10:40regulierConcordia JO9-4 - TOGB JO9-7veld 5 A1
    za 11-mei. 08:30regulierCharlois, sv JO8-1 - TOGB JO8-1veld 2 A2
    za 11-mei. 08:30regulierTOGB JO8-2 - FCB-HWD JO8-2veld 5-TOGB B1
    za 11-mei. 11:00regulierDSO JO8-3 - TOGB JO8-3veld 8 A2
    za 11-mei. 08:30regulierTOGB JO8-4 - Oliveo JO8-2veld 5-TOGB A2
    za 11-mei. 08:30regulierBVCB JO8-6 - TOGB JO8-7veld 5 B2910
    za 11-mei. 09:00regulierAlexandria'66 JO7-1 - TOGB JO7-1veld 3 A1b
    za 11-mei. 09:20regulierTOGB JO7-1 - Sparta (AV) JO7-2veld 3 A1a
    za 11-mei. 09:40regulierXerxesDZB JO7-3 - TOGB JO7-1veld 3 A1b
    za 11-mei. 09:00regulierTOGB JO7-2 - Ommoord, sv JO7-1veld 1 A1a - Gras
    za 11-mei. 09:20regulierSparta (AV) JO7-1 - TOGB JO7-2veld 1 A1a
    za 11-mei. 09:40regulierTOGB JO7-2 - XerxesDZB JO7-1veld 1 A1a
    za 11-mei. 09:00regulierTOGB JO7-3 - Soccer Boys JO7-1veld 2 A2a
    za 11-mei. 09:40regulierTOGB JO7-3 - Soccer Boys JO7-2veld 2 A2a
    za 11-mei. 09:00regulierSoccer Boys JO7-2 - TOGB JO7-4veld 2 A2b
    za 11-mei. 09:20regulierTOGB JO7-4 - TOGB JO7-3veld 2 A2a
    za 11-mei. 09:40regulierSoccer Boys JO7-1 - TOGB JO7-4veld 2 A2b
    za 11-mei. 08:35regulierFC Zoetermeer JO7-6 - TOGB JO7-6veld 3-TOGB A2a
    za 11-mei. 08:55regulierTOGB JO7-6 - St. Hooger, JO7-2bveld 3-TOGB A1b
    za 11-mei. 10:00regulierTOGB JO7-7 - FC Zoetermeer JO7-4veld 5 A1a
  • Uitslagen junioren

    WedstrijddatumWedstrijdUitslag
    ma 22-apr.JO19-1 - Wilhelmus JO19-13 - 2
    za 20-apr.JO19-4 - Blijdorp JO19-20 - 3
    za 20-apr.JO19-3 - MSV '71 JO19-11 - 0
    za 20-apr.FC Zoetermeer JO15-4 - JO15-56 - 2
    za 20-apr.FC Dordrecht JO16-1 - JO16-18 - 0
    za 20-apr.RKDEO JO16-4 - JO16-31 - 4
    za 20-apr.Nootdorp JO19-2 - JO19-23 - 0
    za 20-apr.SC 't Zand JO17-1 - JO17-11 - 0
    za 20-apr.JO18-1 - VOC JO18-16 - 1
    za 20-apr.JO15-4 - RVV Overschie JO15-12 - 1
    za 20-apr.JO17-3 - Berkel JO17-15 - 0
    za 20-apr.Nieuwerkerk JO15-1 - JO15-11 - 2
    za 20-apr.MVV '27 JO17-1 - JO17-20 - 1
    za 20-apr.JO14-1 - Nootdorp JO14-11 - 1
    za 20-apr.JO14-4 - VVOR JO14-25 - 2
    za 20-apr.Zestienhoven JO16-1 - JO16-22 - 0
    za 20-apr.XerxesDZB JO15-1 - JO15-30 - 2
    za 20-apr.RKDEO JO14-2 - JO14-22 - 1
    za 20-apr.Lekkerkerk JO14-1 - JO14-33 - 2
  • Uitslagen pupillen

    WedstrijddatumWedstrijdUitslag
    di 23-apr.TOGB JO11-3 - FCB/HWD JO10-12 - 0
    za 20-apr.JO13-7 - VFC JO13-511 - 2
    za 20-apr.JO12-2 - DWO JO12-33 - 5
    za 20-apr.Neptunus-Schiebroek JO11-1 - JO11-12 - 3
    za 20-apr.Nootdorp JO13-2 - JO13-32 - 1
    za 20-apr.JO13-5 - Semper Altius JO13-313 - 0
    za 20-apr.JO11-4 - Berkel JO11-32 - 1
    za 20-apr.JO11-11 - Nootdorp JO11-32 - 5
    za 20-apr.VEP MO12-1 - JO12-41 - 5
    za 20-apr.Wippolder JO13-1 - JO13-23 - 6
    za 20-apr.Moerkapelle JO11-2JM - JO11-61 - 10
    za 20-apr.JO13-1 - Concordia JO13-13 - 0
    za 20-apr.JO12-3 - Zestienhoven JO12-21 - 9
    za 20-apr.JO11-9 - FC Zoetermeer JO11-61 - 7
    za 20-apr.JO11-7 - BVCB JO11-59 - 1
    za 20-apr.Alphense Boys JO12-2 - JO12-17 - 4
    za 20-apr.Zwaluwen JO11-1 - JO11-31 - 5
    za 20-apr.Honselersdijk JO11-1 - JO11-23 - 4
    za 20-apr.DSVP JO11-5 - JO11-85 - 4
    za 20-apr.DSVP JO11-3 - JO11-54 - 3
    wo 17-apr.VOC JO13-4 - JO13-45 - 5