• Programma junioren komende week

    WedstrijddatumCompetitiesoortWedstrijdScheidsrechterVeldKl ThuisKl UitDetails
    wo 20-okt. 20:00rijnmond cupBarendrecht JO16-1 - TOGB JO16-1
    wo 20-okt. 20:00regulierBVCB JO16-1 - TOGB JO16-2M.K. (Manoj) RampersadVeld 61516
    wo 20-okt. 19:00rijnmond cupTOGB JO15-1 - VOC JO15-1Hijdra-Lol, N. (Nicole)veld 1-TOGB--
    wo 20-okt. 20:00rijnmond cupTOGB JO19-1 - Zwaluwen JO19-1veld 4-TOGB--
    za 23-okt. 13:15regulierTOGB JO19-1 - Oranje Wit JO19-1M. (Marco) de Langeveld 4-TOGB
    za 23-okt. 12:00regulierMaasdijk JO19-1 - TOGB JO19-2veld 2--
    za 23-okt. 11:00regulierTOGB JO19-7 - Neptunus-Schiebroek JO19-2veld 4312
    za 23-okt. 13:15bekerBerkel JO16-1 - TOGB JO16-1G.J.R. (Guillermo) Heijstek534
    za 23-okt. 15:30bekerTOGB JO16-2 - Rotterdam United JO16-1A. (Abdelhalim) Oulad Ali L Hadjveld 4-TOGB
    za 23-okt. 15:00regulierVOC JO16-2 - TOGB JO16-3veld 30205
    za 23-okt. 12:15regulierTOGB JO15-1 - DEM (RKVV) JO15-1T.W.N. (Tom) Mulderveld 1-TOGB--
    za 23-okt. 10:15bekerTOGB JO14-1 - Berkel JO14-1H. (Harley) van Soestveld 1-TOGB
    za 23-okt. 11:00bekerDSO JO14-1 - TOGB JO14-2L.R. (Lucas) Schuilingveld 2
    za 23-okt. 09:00regulierTOGB JO14-3 - HBSS JO14-1veld 4-TOGB
    ma 25-okt. 18:30oefenwedstrijdFC Skillz JO15-1 - TOGB JO15-1
  • Programma pupillen komende week

    WedstrijddatumCompetitiesoortWedstrijdScheidsrechtersVeldKl ThuisKl UitDetails
    wo 20-okt. 18:00oefenwedstrijdARC JO14-1 - TOGB JO13-1
    za 23-okt. 10:00oefenwedstrijdDen Hoorn JO8-3 - TOGB JO8-3
    za 23-okt. 10:00regulierDSO JO13-1 - TOGB JO13-1Afgeschermd (Scheidsrechter), Afgeschermd (Assistent-scheidsrechter)veld 1
    za 23-okt. 08:30regulierTOGB JO13-2 - VFC JO13-1veld 1-TOGB
    za 23-okt. 08:30regulierBVCB JO9-4 - TOGB JO9-6Veld 5A Opbouwen1011
    za 23-okt. 08:30oefenwedstrijdTOGB JO8-1 - VOC JO8-15A--
    za 23-okt. 08:30oefenwedstrijdTOGB JO8-2 - VOC JO8-25B--
    za 23-okt. 08:30oefenwedstrijdTOGB JO12-1 - TOGB JO13-5veld 5-TOGB--
    za 23-okt. 10:00oefenwedstrijdTOGB JO9-3 - Xerxes DZB JO9-25A--
    za 23-okt. 10:15oefenwedstrijdTOGB JO13-4 - Excelsior'20 JO13-2veld 2-TOGB--
    za 23-okt. 11:00trainenTOGB JO10-3 - trainen tot 12:15veld 3-TOGB--
  • Programma junioren volgende week

    WedstrijddatumCompetitiesoortWedstrijdScheidsrechterVeldKl. ThuisKl. UitDetails
    ma 25-okt. 18:30oefenwedstrijdFC Skillz JO15-1 - TOGB JO15-1
    wo 27-okt. 19:00rijnmond cupTOGB JO14-1 - Jodan Boys JO14-1veld 1-TOGB--
    za 30-okt. 15:15regulierTOGB JO19-1 - VELO JO19-1veld 4-TOGB
    za 30-okt. 15:45regulierTOGB JO17-1 - DSO JO17-1veld 1-TOGB
    za 30-okt. 10:00regulierWestlandia JO16-1 - TOGB JO16-1veld 1-Westlandia
    za 30-okt. 13:15regulierTOGB JO16-2 - Nootdorp JO16-1veld 4-TOGB
    za 30-okt. 09:45regulierTOGB JO15-1 - Hoofddorp s.v. JO15-1veld 1-TOGB
    za 30-okt. 11:45regulierTOGB JO14-1 - JVOZ JO14-1veld 1-TOGB
    za 30-okt. 11:30regulierVOC JO14-1 - TOGB JO14-2veld 1
    ma 01-nov. 20:00oefenwedstrijdTOGB JO15-1 - FC Dordrecht JO15-1Klaris, E.L.. (Rick)veld 1-TOGB--
    za 06-nov. 14:30regulierHuizen JO19-1 - TOGB JO19-1veld 1-Huizen
    za 06-nov. 13:00regulierOJC ROSMALEN JO17-1 - TOGB JO17-1veld 01
    za 06-nov. 12:15regulierTOGB JO16-1 - Barendrecht JO16-1veld 1-TOGB
    za 06-nov. 15:00regulierDSO JO16-1 - TOGB JO16-2veld 2
    za 06-nov. 12:30regulierPurmersteijn JO15-1 - TOGB JO15-1veld 2
    za 06-nov. 16:15regulierPVCV JO14-1 - TOGB JO14-1veld 1
    za 06-nov. 10:15regulierTOGB JO14-2 - Hillegersberg, vv JO14-1veld 1-TOGB
    za 13-nov. 14:30bekerTOGB JO19-1 - Wippolder JO19-1veld 2-TOGB
    za 13-nov. 15:45regulierTOGB JO17-1 - Spartaan'20 JO17-1veld 1-TOGB
    za 13-nov. 15:15regulierHBS JO16-1 - TOGB JO16-1veld 1
    za 13-nov. 12:45regulierTOGB JO16-2 - VOC JO16-1veld 2-TOGB
    za 13-nov. 09:00regulierTOGB JO14-1 - Quick Boys JO14-1veld 1-TOGB
    za 13-nov. 09:45regulierBe Fair JO14-1 - TOGB JO14-2veld 2
    di 16-nov. 19:30oefenwedstrijdExcelsior Rotterdam JO17-1 - TOGB JO17-1
    za 20-nov. 14:30regulierTOGB JO19-1 - FC 's-Gravenzande JO19-1veld 1-TOGB
    za 20-nov. 15:15regulierUNA JO17-1 - TOGB JO17-1veld 1
    za 20-nov. 13:15regulierTOGB JO16-1 - Unitas'30 JO16-1veld 2-TOGB
    za 20-nov. 10:30regulierHillegersberg, vv JO16-1 - TOGB JO16-2veld 1
    za 20-nov. 10:45regulierTOGB JO15-1 - Fortuna Wormerveer sv JO15-1veld 1-TOGB
    za 20-nov. 09:00regulierTOGB JO14-1 - Alexandria'66 JO14-1veld 1-TOGB
    za 20-nov. 11:00regulierSportlust '46 JO14-1JM - TOGB JO14-2veld 1
  • Programma pupillen volgende week

    WedstrijddatumCompetitiesoortWedstrijdScheidsrechtersVeldKl. ThuisKl. UitDetails
    wo 27-okt. 18:45oefenwedstrijdSparta av JO14-1 - TOGB JO13-1
    za 30-okt. 10:15regulierRoosendaal JO13-1JM - TOGB JO13-1veld 1-Roosendaal
    za 30-okt. 11:30regulierTOGB JO13-2 - Maense, FC JO13-1veld 4-TOGB
    ma 01-nov. 19:00rijnmond cupTOGB JO13-1 - Alexandria'66 JO13-1veld 1-TOGB--
    wo 03-nov. 19:00rijnmond cupVOC JO12-1 - TOGB JO12-1
    wo 03-nov. 19:00rijnmond cupTOGB JO11-1 - GLZ Delfshaven JO11-1veld 5-TOGB--
    za 06-nov. 08:30regulierTOGB JO13-1 - SC Feyenoord JO13-1veld 1-TOGB
    za 06-nov. 11:00regulierFC Zoetermeer JO13-1 - TOGB JO13-2veld 3
    wo 10-nov. 19:00rijnmond cupVOC JO9-1 - TOGB JO9-1
    wo 10-nov. 19:00rijnmond cupTOGB JO10-1 - CWO JO10-1veld 5-TOGB--
    za 13-nov. 10:15bekerNootdorp JO13-1 - TOGB JO13-1veld 2
    za 20-nov. 12:00regulierSpijkenisse JO13-1 - TOGB JO13-1veld 2
    za 20-nov. 11:00regulierTOGB JO13-2 - Rotterdam United JO13-1veld 2-TOGB
  • Uitslagen junioren

    WedstrijddatumWedstrijdUitslag
    za 16-okt.JO17-1 - FC Eindhoven JO17-10 - 1
    za 16-okt.Smitshoek JO16-1 - JO16-10 - 3
    za 16-okt.JO14-2 - Be Fair JO14-12 - 0
    za 16-okt.CVV Zwervers JO19-2 - JO19-76 - 5
    za 16-okt.Groeneweg JO17-2 - JO17-30 - 2
    za 16-okt.DHL JO14-3 - JO14-51 - 2
    za 16-okt.JO19-1 - Meern De JO19-13 - 5
    za 16-okt.JO19-4 - Blijdorp JO19-21 - 3
    za 16-okt.JO19-2 - MVV '27 JO19-15 - 3
    za 16-okt.RVC '33 JO16-1 - JO16-53 - 3
    za 16-okt.Voorschoten`97 JO19-2 - JO19-66 - 5
    za 16-okt.JO15-1 - Smitshoek JO15-17 - 0
    za 16-okt.DSVP JO14-2 - JO14-32 - 0
    za 16-okt.DSVP JO15-1 - JO15-23 - 2
    za 16-okt.JO17-2 - Blauw-Zwart JO17-2
    za 16-okt.JO16-4 - Berkel JO16-210 - 1
    za 16-okt.JO15-3 - XerxesDZB JO15-24 - 0
    za 16-okt.SVC'08 JO15-3 - JO15-40 - 5
    za 16-okt.JO14-6 - Berkel JO14-40 - 6
    za 16-okt.JO14-4 - VOC JO14-46 - 1
    vr 15-okt.Quick Boys JO14-1 - JO14-15 - 4
    wo 13-okt.Nootdorp JO16-1 - JO16-24 - 5
    wo 13-okt.JO19-3 - VOC JO19-21 - 2
    wo 13-okt.Egelantier Boys, de JO14-1 - JO14-416 - 1
    di 12-okt.JO14-1 - Forum Sport JO14-12 - 2
    di 12-okt.FC's-Gravenzande JO15-1 - JO15-11 - 1
  • Uitslagen pupillen

    WedstrijddatumWedstrijdUitslag
    za 16-okt.Blijdorp JO13-1 - JO13-31 - 7
    za 16-okt.Alexandria'66 JO13-1JM - JO13-12 - 1
    za 16-okt.SVH JO12-1 - JO12-11 - 1
    za 16-okt.JO13-2 - Excelsior'20 JO13-14 - 5
    za 16-okt.JO13-6 - Berkel JO13-35 - 2
    za 16-okt.Berkel JO13-2 - JO13-40 - 9
    di 12-okt.JO13-3 - SVS JO13-13 - 1