• Programma junioren komende week

    WedstrijddatumCompetitiesoortWedstrijdScheidsrechterVeldKl ThuisKl UitDetails
    wo 12-aug. 19:30oefenwedstrijdCapelle JO17-1 - TOGB JO17-1
    za 15-aug. 12:00oefenwedstrijdQuick Boys JO15-1 - TOGB JO15-1
    za 15-aug. 12:00toernooiTOGB JO17-1 - toernooi
    za 15-aug. 12:00oefenwedstrijdExcelsior'20 JO19-1 - TOGB JO19-1
    za 15-aug. 12:15oefenwedstrijdAlexandria'66 JO17-2 - TOGB JO17-2
    za 15-aug. 11:00trainenTOGB JO16-1 - trainenveld 1-TOGB--
    za 15-aug. 11:00trainenTOGB JO14-1 - trainenveld 4-TOGB--
    ma 17-aug. 18:30oefenwedstrijdTOGB JO14-1 - Nieuwerkerk JO14-1Canters, R.TH. (Rob)veld 4-TOGB--
    ma 17-aug. 18:30trainenTOGB JO15-1 - trainenveld 5-TOGB--
    ma 17-aug. 20:15oefenwedstrijdTOGB JO17-1 - Betrokken Spartaan JO17-1Klaris, E.L.. (Rick)veld 1-TOGB--
    wo 19-aug. 18:30oefenwedstrijdTOGB JO15-1 - Nieuwerkerk JO15-1veld 1-TOGB--
    wo 19-aug. 18:30oefenwedstrijdTOGB JO14-1 - Smitshoek JO14-1Canters, R.TH. (Rob)veld 4-TOGB--
    wo 19-aug. 20:15oefenwedstrijdTOGB JO17-2 - DHL JO17-2Klaris, E.L. (Rik)veld 5-TOGB--
  • Programma pupillen komende week

    WedstrijddatumCompetitiesoortWedstrijdScheidsrechtersVeldKl ThuisKl UitDetails
    za 15-aug. 10:00oefenwedstrijdSpartaan'20 JO13-3 - TOGB JO13-2
    za 15-aug. 10:00oefenwedstrijdSpartaan'20 JO13-1 - TOGB JO13-1
    di 18-aug. 19:00oefenwedstrijdFc Lisse JO13-1 - TOGB JO13-1
    wo 19-aug. 18:30oefenwedstrijdTOGB JO13-2 - Smitshoek JO13-2Vogel, W. (Wijnand) develd 5-TOGB--
  • Programma junioren volgende week

    WedstrijddatumCompetitiesoortWedstrijdScheidsrechterVeldKl. ThuisKl. UitDetails
    wo 19-aug. 18:30oefenwedstrijdTOGB JO15-1 - Nieuwerkerk JO15-1veld 1-TOGB--
    wo 19-aug. 18:30oefenwedstrijdTOGB JO14-1 - Smitshoek JO14-1Canters, R.TH. (Rob)veld 4-TOGB--
    wo 19-aug. 20:15oefenwedstrijdTOGB JO17-2 - DHL JO17-2Klaris, E.L. (Rik)veld 5-TOGB--
    za 22-aug. 10:00oefenwedstrijdS-Gravenzande JO15-1 - TOGB JO15-1
    za 22-aug. 11:15oefenwedstrijdTOGB JO14-1 - Sparta av JO14-1Canters, R.TH. (Rob)veld 4-TOGB--
    za 22-aug. 12:15oefenwedstrijdTOGB JO16-1 - Nieuwerkerk JO16-1veld 5-TOGB--
    za 22-aug. 13:00oefenwedstrijdTOGB JO17-1 - Smitshoek JO17-1veld 1-TOGB--
    za 22-aug. 13:30oefenwedstrijdTOGB JO19-1 - Die Haghe JO19-1Afgeschermdveld 4-TOGB--
    za 22-aug. 14:30oefenwedstrijdTOGB JO17-2 - Sparta av JO17-1veld 5-TOGB--
    za 22-aug. 16:00oefenwedstrijdTOGB JO15-2 - HVV JO15-2Linkerhof, J.R. (Julien)veld 4-TOGB--
    ma 24-aug. 19:30oefenwedstrijdJodan Boys JO17-1 - TOGB JO17-1
    ma 24-aug. 18:30oefenwedstrijdTOGB JO15-1 - Spijkenisse JO15-1veld 1-TOGB--
    za 29-aug. 14:45bekerTOGB JO19-1 - CKC JO19-1veld 1-TOGB
    za 29-aug. 11:45bekerTOGB JO19-2 - BVCB JO19-3veld 3-TOGB
    za 29-aug. 13:45bekerTOGB JO19-3 - VOC JO19-4veld 3-TOGB
    za 29-aug. 15:30bekerTOGB JO19-4 - SEP JO19-2veld 4-TOGB
    za 29-aug. 12:00bekerFeyenoord JO17 - TOGB JO17-1veld 2
    za 29-aug. 13:45bekerTOGB JO17-2 - Scheveningen JO17-1veld 5-TOGB
    za 29-aug. 14:30bekerdvv Delft JO17-1 - TOGB JO17-3Veld 1-DVV Delft91
    za 29-aug. 13:00bekerDSVP JO17-2 - TOGB JO17-4veld 10-DSVP
    za 29-aug. 16:45bekerTOGB JO17-5 - Slikkerveer JO17-2veld 2-TOGB
    za 29-aug. 11:15bekerOliveo JO17-3 - TOGB JO17-6veld 5-Oliveo (jo8-jo9-jo10)
    za 29-aug. 12:30bekerTOGB JO16-2 - Zevenhoven JO16-1veld 1-TOGB
    za 29-aug. 09:45bekerHVV JO16-2 - TOGB JO16-3veld 2
    za 29-aug. 11:30bekerTOGB JO16-4 - Nootdorp JO16-2veld 2-TOGB
    za 29-aug. 10:15bekerKMD JO15-1 - TOGB JO15-1veld 1
    za 29-aug. 12:00bekerSJC JO15-1 - TOGB JO15-2veld 4 (tijdelijk hoofdveld)
    za 29-aug. 13:15bekerTOGB JO15-3 - DSVP MO17-1veld 2-TOGB
    za 29-aug. 11:00bekerBerkel JO15-2 - TOGB JO15-4veld 3-Berkel
    za 29-aug. 11:10bekerBerkel JO15-3 - TOGB JO15-5veld 6-Berkel
    za 29-aug. 10:00bekerTOGB JO14-2 - Alexandria'66 JO14-3veld 3-TOGB
    za 29-aug. 11:00bekerDSO JO14-4 - TOGB JO14-3veld 5
    za 29-aug. 10:30bekerTOGB JO14-4 - Woerden JO14-1veld 1-TOGB
    za 05-sep. 12:30bekerWestlandia JO19-2 - TOGB JO19-1veld 1-Westlandia
    za 05-sep. 14:45bekerOliveo JO19-3 - TOGB JO19-2veld 4-Oliveo
  • Programma pupillen volgende week

    WedstrijddatumCompetitiesoortWedstrijdScheidsrechtersVeldKl. ThuisKl. UitDetails
    wo 19-aug. 18:30oefenwedstrijdTOGB JO13-2 - Smitshoek JO13-2Vogel, W. (Wijnand) develd 5-TOGB--
    za 22-aug. 10:15oefenwedstrijdNieuwerkerk JO13-1 - TOGB JO13-1
    za 22-aug. 10:00oefenwedstrijdTOGB JO13-2 - Nieuwerkerk JO13-2Hermes, L.J. (Rens)veld 1-TOGB--
    ma 24-aug. 18:30oefenwedstrijdDSO JO13-2 - TOGB JO13-2
    di 25-aug. 18:30oefenwedstrijdLyra JO10-1 - TOGB JO10-1
    di 25-aug. 18:30oefenwedstrijdLyra JO10-2 - TOGB JO10-2
    wo 26-aug. 18:30oefenwedstrijdForum Sport JO13-1 - TOGB JO13-1
    za 29-aug. 10:00bekerSchoonhoven JO13-1 - TOGB JO13-1veld 1
    za 29-aug. 09:00bekerTOGB JO13-2 - Nieuwerkerk JO13-1veld 1-TOGB
    za 29-aug. 09:30bekerHBS JO13-2 - TOGB JO13-3veld 1
    za 29-aug. 08:30bekerTOGB JO13-4 - Oliveo JO13-2veld 2-TOGB
    za 29-aug. 10:00bekerTOGB JO13-5 - Soccer Boys JO13-2veld 2-TOGB
    za 29-aug. 09:45bekerDSVP MO13-2 - TOGB JO13-6Veld 9-DSVP
    za 29-aug. 08:30bekerTOGB JO13-7 - Berkel JO13-3veld 3-TOGB
    za 29-aug. 10:00bekerHillegersberg, vv JO13-2 - TOGB JO13-8veld 2
    di 01-sep. 17:45oefenwedstrijdTOGB JO10-1 - Sparta av JO10-1veld 4-TOGB--
    di 01-sep. 17:45oefenwedstrijdTOGB JO10-2 - Sparta JO10-2veld 4-TOGB--
    za 05-sep. 09:30bekerTOGB JO13-1 - DoCoS JO13-1veld 1-TOGB
    za 05-sep. 11:30bekerSlikkerveer JO13-1 - TOGB JO13-2veld 1
    za 05-sep. 09:30bekerTOGB JO13-3 - FC 's-Gravenzande JO13-1veld 4-TOGB
    za 05-sep. 09:30bekerFC Zoetermeer JO13-2 - TOGB JO13-4veld 1
    za 05-sep. 08:30bekerBVCB JO13-4 - TOGB JO13-5veld 4
    za 05-sep. 08:30bekerTOGB JO13-6 - FC Zoetermeer JO13-5veld 2-TOGB
    za 05-sep. 08:45bekerOliveo JO13-5 - TOGB JO13-7veld 2-Oliveo
    za 05-sep. 10:00bekerTOGB JO13-8 - Neptunus-Schiebroek JO13-2veld 2-TOGB
    di 08-sep. 17:45oefenwedstrijdTOGB JO10-1 - DSO JO10-1veld 4-TOGB--
    di 08-sep. 17:45oefenwedstrijdTOGB JO10-2 - DSO JO10-2veld 4-TOGB--
    za 12-sep. 09:45bekerSportlust '46 JO13-1 - TOGB JO13-1veld 1
    za 12-sep. 09:30bekerTOGB JO13-2 - Binnenmaas, FC JO13-1veld 4-TOGB
    za 12-sep. 08:30bekerRKDEO JO13-1 - TOGB JO13-3veld 3
    za 12-sep. 09:30bekerTOGB JO13-4 - Berkel JO13-2veld 1-TOGB
    za 12-sep. 13:00bekerTOGB JO13-5 - Berkel JO13-4veld 1-TOGB
    za 12-sep. 11:45bekerOliveo JO13-3 - TOGB JO13-6veld 3-Oliveo
    za 12-sep. 12:00bekerWippolder JO13-2 - TOGB JO13-7veld 2
    za 12-sep. 13:00bekerTOGB JO13-8 - VOC JO13-4veld 3-TOGB
  • Uitslagen junioren

    Geen informatie

  • Uitslagen pupillen

    Geen informatie