• Programma junioren komende week

    WedstrijddatumCompetitiesoortWedstrijdScheidsrechterVeldKl ThuisKl UitDetails
    wo 22-jan. 19:00oefenwedstrijdWestlandia JO17-1 - TOGB JO17-1
    za 25-jan. 15:15regulierVFC JO19-1 - TOGB JO19-1G.M. (Gilbert) Zoutewelleveld 1 licht
    za 25-jan. 11:30regulierSEP JO19-2 - TOGB JO19-3veld 4 Vitesse D. / SEP
    za 25-jan. 12:15regulierTOGB JO19-4 - Honselersdijk JO19-2veld 2 TOGB
    za 25-jan. 16:00regulierSVS JO19-2 - TOGB JO19-5veld 1 licht
    za 25-jan. 10:15regulierVredenburch JO17-1 - TOGB JO17-2N.M. (Niels) de Jongveld 1
    za 25-jan. 15:30regulierTOGB JO17-3 - CWO JO17-1R.TH. (Rob) Cantersveld 4 TOGB licht--
    za 25-jan. 16:00regulierRKDEO JO17-3 - TOGB JO17-4Veld 342
    za 25-jan. 14:15regulierTOGB JO17-5 - DHC JO17-3veld 3 TOGB licht
    za 25-jan. 13:00regulierDSO JO16-1 - TOGB JO16-1N. (Nadal) Jongeneelveld 2
    za 25-jan. 15:00reguliermsv De Betrokken Spartaan JO16-1 - TOGB JO16-2veld 3
    za 25-jan. 14:30regulierTOGB JO16-3 - Berkel JO16-1L.J. (Rens) Hermesveld 2 TOGB--
    za 25-jan. 13:30regulierTOGB JO16-4 - Spirit JO16-1veld 4 TOGB licht
    za 25-jan. 14:45regulierTOGB JO16-5 - Meerburg JO16-2Afgeschermdveld 5 TOGB licht--
    za 25-jan. 12:00regulierHMSH JO16-1 - TOGB JO16-6veld 1 licht
    za 25-jan. 15:15regulierTOGB JO15-1 - UVS JO15-1C.G.J.M. (Clemens) Simonisveld 1 TOGB licht
    za 25-jan. 10:15regulierTOGB JO15-2 - Vredenburch JO15-1Afgeschermdveld 2 TOGB--
    za 25-jan. 10:00regulierSmitshoek JO15-4 - TOGB JO15-3veld 5 licht
    za 25-jan. 12:30regulierTOGB JO15-4 - CWO JO15-3veld 3 TOGB licht
    za 25-jan. 11:00regulierTOGB JO14-1 - Quick Boys JO14-1R.J. (Rick) Verheijveld 1 TOGB licht
    za 25-jan. 11:15regulierDHC JO14-2 - TOGB JO14-2veld 1 licht
    za 25-jan. 11:00regulierSoccer Boys JO14-1 - TOGB JO14-3veld 4
    za 25-jan. 11:30regulierBlauw-Zwart JO14-4 - TOGB JO14-4veld 2
    za 25-jan. 10:30regulierRKDEO JO14-4 - TOGB JO14-5Veld 326
    za 25-jan. 12:45oefenwedstrijdTOGB JO17-1 - Hollandia JO17-1Afgeschermdveld 1 TOGB licht--
    ma 27-jan. 18:30oefenwedstrijdTOGB JO14-1 - veld 1 TOGB licht--
    ma 27-jan. 20:00trainenTOGB JO17-1 - veld 1 TOGB licht--
  • Programma pupillen komende week

    WedstrijddatumCompetitiesoortWedstrijdScheidsrechtersVeldKl ThuisKl UitDetails
    di 21-jan. 17:45oefenwedstrijdTOGB JO9-2 - Spartaan'20 JO9-3veld 5 TOGB licht1921
    za 25-jan. 09:15regulierTOGB JO13-2 - XerxesDZB JO13-2Gveld 1 TOGB licht
    za 25-jan. 11:45regulierTOGB JO13-3 - Zoetermeer, fc JO13-2veld 4 TOGB licht
    za 25-jan. 11:00regulierTOGB JO13-4 - Zestienhoven JO13-4veld 3 TOGB licht
    za 25-jan. 08:30regulierSV Leidschenveen JO13-2 - TOGB JO13-5veld 1
    za 25-jan. 10:00regulierTOGB JO12-1 - Honselersdijk JO12-1veld 4 TOGB licht
    za 25-jan. 12:45regulierAlexandria'66 JO12-3 - TOGB JO12-2veld 2 licht
    za 25-jan. 08:30regulierTOGB JO12-3 - Barendrecht JO12-4veld 4 TOGB licht
    za 25-jan. 10:00regulierSteeds Hooger JO12-2 - TOGB JO12-4veld 1
    za 25-jan. 08:30regulierConcordia JO12-5 - TOGB JO12-5Veld 10AKleedkamer 1AKleedkamer 1B
    za 25-jan. 08:30regulierTOGB JO12-6 - Nieuwerkerk JO12-5veld 2 TOGB
    za 25-jan. 08:30regulierTOGB JO11-2 - DHC JO11-2veld 4 TOGB licht
    za 25-jan. 10:00regulierTOGB JO11-3 - Sparta (AV) JO11-2veld 4 TOGB licht
    za 25-jan. 11:45regulierRKDEO JO11-2 - TOGB JO11-4Veld 2bsph3sph2
    za 25-jan. 08:45regulierNeptunus-Schiebroek JO11-2 - TOGB JO11-5veld 3
    za 25-jan. 11:00regulierTOGB JO11-6 - Hillegersberg, vv JO11-3veld 5 TOGB licht
    za 25-jan. 11:15regulierZoetermeer, fc JO11-4 - TOGB JO11-7veld 3 licht
    za 25-jan. 08:30regulierTOGB JO11-8 - DSO JO11-6veld 2 TOGB
    za 25-jan. 09:45regulierTOGB JO10-1 - Soccer Boys JO10-1veld 5 TOGB licht
    za 25-jan. 10:30regulierGLZ Delfshaven, rvv JO10-1 - TOGB JO10-2veld 1 licht
    za 25-jan. 08:30regulierBVCB JO10-3 - TOGB JO10-3Veld 5B Opbouwen56
    za 25-jan. 09:45regulierTOGB JO10-4 - HBSS JO10-1veld 5 TOGB licht
    za 25-jan. 09:45regulierTOGB JO10-5 - Nieuwerkerk JO10-2veld 5 TOGB licht
    za 25-jan. 08:30regulierTOGB JO9-1 - Nootdorp JO9-1veld 5 TOGB licht
    za 25-jan. 09:30regulierConcordia JO9-2 - TOGB JO9-2Veld 5AKleedkamer 3AKleedkamer 10
    za 25-jan. 08:30regulierConcordia JO9-3 - TOGB JO9-3Veld 5AKleedkamer 3AKleedkamer 10
    za 25-jan. 08:30regulierTOGB JO9-5 - Berkel JO9-5veld 5 TOGB licht
    za 25-jan. 08:30regulierBerkel, JO9-7G - TOGB JO9-6Veld 4 Berkel/W op verzoek
    za 25-jan. 08:30regulierTOGB JO9-7 - RKDEO JO9-7veld 5 TOGB licht
    za 25-jan. 11:00regulierTOGB JO8-1 - VV Haastrecht JO8-1veld 5 TOGB licht
    za 25-jan. 10:00regulierBlijdorp JO8-1 - TOGB JO8-2veld 3
    za 25-jan. 11:00regulierTOGB JO8-3 - Soccer Boys JO8-1veld 5 TOGB licht
    za 25-jan. 08:30regulierAGE-GGK JO8-1 - TOGB JO8-4veld 2 AGE-GGK
    za 25-jan. 09:45regulierTOGB JO8-5 - RKDEO JO8-3veld 5 TOGB licht
    za 25-jan. 08:30regulierBerkel JO8-2 - TOGB JO8-6Veld 4 Berkel/W op verzoek
    za 25-jan. 08:30onderlinge wedstrijdjesJO6 - veld 3 TOGB licht--
    za 25-jan. 09:30onderlinge wedstrijdjesJO7 - veld 3 TOGB licht--
    za 25-jan. 12:45oefenwedstrijdTOGB JO13-1 - HVV JO13-1Rossum, J. (Jan) vanveld 5 TOGB licht--
    ma 27-jan. 17:30trainen 11:11TOGB JO11-1 trainen tot 18:30 - veld 1 TOGB licht--
  • Programma junioren volgende week

    WedstrijddatumCompetitiesoortWedstrijdVeldDetails
    za 01-feb. 15:30regulierTOGB JO19-1 - Ter Leede JO19-1veld 1 TOGB licht
    za 01-feb. 13:45regulierTAC'90 JO19-1 - TOGB JO19-3veld 3
    za 01-feb. 11:15regulierTOGB JO19-4 - RKDEO JO19-4veld 3 TOGB licht
    za 01-feb. 14:45regulierVOC JO19-4 - TOGB JO19-5veld 1
    za 01-feb. 13:15regulierTOGB JO17-1 - MVV JO17-1veld 1 TOGB licht
    za 01-feb. 15:00regulierTOGB JO17-2 - Barendrecht JO17-2veld 5 TOGB licht
    za 01-feb. 12:30regulierBVCB JO17-3 - TOGB JO17-3Veld 5
    za 01-feb. 14:00regulierErasmus JO17-1 - TOGB JO17-4veld 2
    za 01-feb. 17:00regulierTOGB JO17-5 - DSVP JO17-2veld 5 TOGB licht
    za 01-feb. 11:00regulierTOGB JO16-1 - Zeeburgia avv JO16-1veld 1 TOGB licht
    za 01-feb. 15:30regulierTOGB JO16-2 - CVC Reeuwijk JO16-1veld 4 TOGB licht
    za 01-feb. 11:30regulierNieuwerkerk JO16-2 - TOGB JO16-3veld 6 licht
    za 01-feb. 12:45regulierTOGB JO16-4 - RKDEO JO16-1veld 5 TOGB licht
    za 01-feb. 14:00regulierTOGB JO16-5 - Voorschoten`97 JO16-4veld 2 TOGB
    za 01-feb. 13:15regulierWIK JO16-1 - TOGB JO16-6veld 1 WIK
    za 01-feb. 10:45regulierJVOZ JO15-1 - TOGB JO15-1veld 1
    za 01-feb. 11:30regulierTOGB JO15-2 - DWO JO15-2veld 4 TOGB licht
    za 01-feb. 13:00regulierVOC JO15-3 - TOGB JO15-3veld 3 licht
    za 01-feb. 11:30regulierBerkel JO15-2 - TOGB JO15-4Veld 6 Berkel
    za 01-feb. 10:30regulierQuick JO14-1 - TOGB JO14-1veld 1 licht
    za 01-feb. 12:00regulierTOGB JO14-2 - Concordia JO14-2veld 2 TOGB
    za 01-feb. 13:30regulierTOGB JO14-3 - Blijdorp JO14-1veld 4 TOGB licht
    za 01-feb. 09:00regulierMaasdijk JO14-1 - TOGB JO14-4veld 1
    za 01-feb. 11:15regulierFC Lisse JO14-3 - TOGB JO14-5veld 8 JO12 & 11
    za 08-feb. 14:15regulierRKDEO JO19-1 - TOGB JO19-1veld 1 licht
    za 08-feb. 12:45regulierTOGB JO19-3 - LYRA JO19-2veld 2 TOGB
    za 08-feb. 12:00regulierVDL JO19-1 - TOGB JO19-4veld 2
    za 08-feb. 16:15regulierTOGB JO19-5 - RKDEO JO19-5veld 4 TOGB licht
    za 08-feb. 15:15regulierExcelsior M. JO17-1 - TOGB JO17-1veld 1
    za 08-feb. 11:45regulierSHO JO17-1 - TOGB JO17-2veld 1 Licht
    za 08-feb. 16:30regulierTOGB JO17-3 - PPSC JO17-1veld 5 TOGB licht
    za 08-feb. 14:15regulierTOGB JO17-4 - DVC JO17-1veld 4 TOGB licht
    za 08-feb. 11:00regulierSV Leidschenveen JO17-1 - TOGB JO17-5veld 2 (2a alleen JO8 & 9)
    za 08-feb. 13:00regulierHollandia JO16-1 - TOGB JO16-1veld 2
    za 08-feb. 15:00regulierVOC JO16-1 - TOGB JO16-2veld 2
  • Programma pupillen volgende week

    WedstrijddatumCompetitiesoortWedstrijdVeldDetails
    za 01-feb. 10:15regulierBaronie JO13-1 - TOGB JO13-1veld 1
    za 01-feb. 09:00regulierTOGB JO13-2 - SVS JO13-1veld 1 TOGB licht
    za 01-feb. 09:30regulierSoccer Boys JO13-2 - TOGB JO13-3veld 1
    za 01-feb. 10:00regulierTOGB JO13-4 - SVS JO13-3veld 4 TOGB licht
    za 01-feb. 11:45regulierForum Sport JO13-4 - TOGB JO13-5veld 1 licht
    za 01-feb. 11:00regulierTOGB JO12-1 - VELO JO12-2veld 5 TOGB licht
    za 01-feb. 09:00regulierHWD JO12-1 - TOGB JO12-2veld 2 licht
    za 01-feb. 10:15regulierTOGB JO12-3 - sv Poortugaal JO12-4veld 2 TOGB
    za 01-feb. 08:30regulierXerxesDZB JO12-3 - TOGB JO12-4veld 4
    za 01-feb. 10:15regulierRKDEO JO12-3 - TOGB JO12-5Veld 2a
    za 01-feb. 08:30regulierTOGB JO12-6 - Groeneweg JO12-2veld 2 TOGB
    za 01-feb. 08:30regulierDHL JO12-2 - TOGB JO12-7veld 1
    za 01-feb. 13:45regulierARC JO11-1 - TOGB JO11-1veld A
    za 01-feb. 08:30regulierTOGB JO11-2 - Berkel JO11-2veld 4 TOGB licht
    za 01-feb. 08:30regulierTOGB JO11-3 - DCV JO11-1veld 4 TOGB licht
    za 01-feb. 10:15regulierTOGB JO11-4 - Berkel JO11-1veld 2 TOGB
    za 01-feb. 11:30regulierVVOR JO11-3 - TOGB JO11-5veld 3 licht
    za 01-feb. 10:00regulierWippolder JO11-4 - TOGB JO11-6veld 1 licht
    za 01-feb. 08:30regulierNeptunus-Schiebroek JO11-3 - TOGB JO11-7veld 3
    za 01-feb. 08:30regulierTOGB JO11-8 - VOC JO11-5veld 2 TOGB
    za 01-feb. 08:30regulierTOGB JO10-1 - DSO JO10-1veld 5 TOGB licht
    za 01-feb. 10:00regulierNieuwerkerk JO10-1 - TOGB JO10-2veld 5 licht
    za 01-feb. 10:30regulierLYRA JO10-2 - TOGB JO10-4veld 8 (ALLEEN JO8& JO9!)
    za 01-feb. 09:45regulierVOC JO10-4 - TOGB JO10-5veld 4 B/C licht
    za 01-feb. 08:30regulierTOGB JO10-6 - Nootdorp JO10-6veld 5 TOGB licht
    za 01-feb. 08:30regulierBerkel JO9-2 - TOGB JO9-1Veld 4 Berkel/W op verzoek
    za 01-feb. 09:45regulierTOGB JO9-2 - DSVP JO9-2veld 5 TOGB licht
    za 01-feb. 09:30regulierDHC JO9-2 - TOGB JO9-3veld 1 licht
    za 01-feb. 08:30regulierTOGB JO9-4 - VOC JO9-4veld 5 TOGB licht
    za 01-feb. 08:30regulierTOGB JO9-5 - DSO JO9-5veld 5 TOGB licht
    za 01-feb. 08:45regulierSoccer Boys JO9-3 - TOGB JO9-6veld 3
    za 01-feb. 09:45regulierBerkel JO9-6 - TOGB JO9-7Veld 4 Berkel/W op verzoek
    za 01-feb. 09:45regulierTOGB JO8-1 - Zoetermeer, fc JO8-1veld 5 TOGB licht
    za 01-feb. 09:45regulierTOGB JO8-2 - Sparta (AV) JO8-1veld 5 TOGB licht
    za 01-feb. 11:00regulierTOGB JO8-3 - Berkel JO8-1veld 5 TOGB licht
    za 01-feb. 08:30regulierZoetermeer, fc JO8-2 - TOGB JO8-4veld 4 licht
    za 01-feb. 09:45regulierTOGB JO8-6 - Nieuwerkerk JO8-8veld 5 TOGB licht
    za 01-feb. 08:30onderlinge wedstrijdjesJO6 - veld 3 TOGB licht
    za 01-feb. 09:30onderlinge wedstrijdjesJO7 - veld 3 TOGB licht
    zo 02-feb. 10:30regulierHVV JO8-10 - TOGB JO8-5veld 3 licht
    ma 03-feb. 17:30trainen 11:11TOGB JO11-1 - veld 1 TOGB licht
    ma 03-feb. 18:30oefenwedstrijdTOGB JO13-2 - Spijkenisse JO13-2veld 1 TOGB licht
    za 08-feb. 10:00oefenwedstrijdDie Haghe JO11-2 - TOGB JO11-3
    za 08-feb. 11:45regulierTOGB JO13-1 - HBS JO13-1veld 1 TOGB licht
    za 08-feb. 09:45regulierOmmoord, sv JO13-1 - TOGB JO13-2Veld 1
    za 08-feb. 13:30regulierTOGB JO13-3 - DSVP JO13-2veld 1 TOGB licht
    za 08-feb. 08:30regulierVVOR JO13-3 - TOGB JO13-4veld 1
    za 08-feb. 12:45regulierTOGB JO13-5 - DVC JO13-1veld 5 TOGB licht
  • Uitslagen junioren

    WedstrijddatumWedstrijdUitslag
    za 18-jan.JO19-5 - Charlois, sv JO18-15 - 2
    za 18-jan.DWO JO17-1 - JO17-46 - 1
    za 18-jan.DSO JO19-3 - JO19-31 - 3
    za 18-jan.JO16-4 - Wilhelmus JO16-43 - 0
    za 18-jan.JO17-2 - Zoetermeer, fc JO17-13 - 1
    za 18-jan.Blijdorp JO17-1 - JO17-35 - 1
    za 18-jan.JO16-6 - HPSV JO16-12 - 2
    za 18-jan.JO15-2 - Concordia JO15-34 - 1
    za 18-jan.JO19-4 - Kethel Spaland, vv JO19-31 - 3
    za 18-jan.Forum Sport JO17-3 - JO17-52 - 3
    za 18-jan.DSO JO14-3 - JO14-42 - 1
    za 18-jan.Neptunus-Schiebroek JO15-1 - JO15-34 - 3
    za 18-jan.Wilhelmus JO16-3 - JO16-52 - 2
    za 18-jan.Excelsior'20 JO15-3 - JO15-41 - 0
    za 18-jan.Concordia JO14-4 - TOGB JO14-41 - 17
  • Uitslagen pupillen

    WedstrijddatumWedstrijdUitslag
    di 21-jan.JO9-1 - VOC JO9-15 - 4
    ma 20-jan.TOGB JO13-1 - Sliedrecht JO13-12 - 0
    za 18-jan.JO13-4 - Neptunus-Schiebroek JO13-37 - 0
    za 18-jan.JO11-8 - Soccer Boys JO11-20 - 13
    za 18-jan.JO12-3 - Spirit JO12-21 - 7
    za 18-jan.Alexandria'66 JO11-5 - JO11-75 - 1
    za 18-jan. JO12-1 - VFC JO12-11 - 0
    za 18-jan.JO12-6 - DONK JO12-12 - 3
    za 18-jan. JO13-2 - CVV Zwervers JO13-12 - 0
    za 18-jan.CWO JO12-1 - JO12-41 - 1
    za 18-jan.Wippolder JO13-2 - JO13-55 - 1
    za 18-jan.Semper Altius JO11-1 - JO11-26 - 2
    za 18-jan.Victoria'04 JO11-2 - JO11-68 - 0
    za 18-jan.JO12-2 - Den Hoorn JO12-32 - 5
    za 18-jan.JO11-1 - DHC JO11-13 - 5
    za 18-jan.JO11-5 - XerxesDZB JO11-3G4 - 3
    za 18-jan.JO11-4 - HVV JO11-43 - 12
    za 18-jan.Excelsior'20 JO13-2 - JO13-31 - 4
    za 18-jan.Excelsior R. JO11-1 - JO11-38 - 2
    za 18-jan.DSO JO12-6 - JO12-74 - 3
    za 18-jan.DSVP JO12-4M - JO12-51 - 5