• Programma senioren

    WedstrijddatumCompetitiesoortAanvangstijdWedstrijdScheidsrechterVeldKl. UitKl. UitDetails
    di 29-sep. 20:15oefenwedstrijd20:15TOGB - DVO'32 Za1veld 1-TOGB--
    za 03-okt. 17:15regulier17:15TOGB - ZestienhovenA. (Arthur) Visserveld 1-TOGB
    za 03-okt. 15:00regulier15:00TOGB 2 - Blijdorp 3veld 3-TOGB
    za 03-okt. 16:15regulier16:15Forum Sport 6 - TOGB 3veld 1
    za 03-okt. 17:15regulier17:15TOGB 4 - Oliveo 4veld 4-TOGB
    za 03-okt. 15:00regulier15:00Berkel 7 - TOGB 52112
    za 03-okt. 14:30regulier14:30RFC 2000 2 - TOGB 6veld 1
    za 03-okt. 17:00regulier17:00Den Hoorn O23-1 - TOGB O23-1S. (Stephan) van Setersveld 2 licht
    zo 04-okt. 14:00regulier14:00TOGB - OrionM. (Mitchel) Kropveld 1-TOGB
    zo 04-okt. 11:00regulier11:00TOGB 2 - DHC 2J. D. (Juani Delano) Nieuwenhoutveld 1-TOGB
    zo 04-okt. 12:00regulier12:00TOGB 3 - FC IJsselmonde 3A. (Ton) Heinsmannveld 2-TOGB
    zo 04-okt. 12:00regulier12:00SEP 3 - TOGB 4(veld)597 + 13
    zo 04-okt. 09:30regulier09:30TOGB 5 - ESTO 4veld 2-TOGB
    zo 04-okt. 13:00regulier13:00HOV/DJSCR 5 - TOGB 6veld 1
    zo 04-okt. 09:30regulier09:30TOGB 7 - WIK 5veld 3-TOGB
    zo 04-okt. 11:30regulier11:30Wippolder 5 - TOGB 8veld 2
    zo 04-okt. 10:007 tegen 710:00Zondag 7 x 7 - 7 tegen 7veld 4-TOGB--
    do 08-okt. 20:00regulier20:00fc Boshuizen 2 - TOGB 2J.R. (Jelle) de Vreezeveld 1
    vr 09-okt. 20:00regulier20:00Semper Altius 35+1 - TOGB 35+1veld 3
    vr 09-okt. 20:30regulier20:30TOGB 35+1 - HBS 35+2veld 3
    vr 09-okt. 21:00regulier21:00TOGB 35+1 - DWO 35+1veld 3
    za 10-okt. 13:30regulier13:30Excelsior M. 3 - TOGB 2veld 2
    za 10-okt. 17:00regulier17:00TOGB 3 - KSD-Marine 2veld 5-TOGB
    za 10-okt. 17:15regulier17:15TOGB 5 - CVV Zwervers ZA4veld 4-TOGB
    za 10-okt. 17:00regulier17:00TOGB 6 - Barendrecht 16veld 2-TOGB
    za 10-okt. 13:45regulier13:45TOGB O23-1 - DHC O23-1veld 1-TOGB
    zo 11-okt. 14:30regulier14:30RKSV Minor - TOGBveld 1
    zo 11-okt. 11:00regulier11:00DONK 2 - TOGB 2veld 1
    zo 11-okt. 11:00regulier11:00DONK 3 - TOGB 3veld 2
    zo 11-okt. 10:30regulier10:30TOGB 4 - Kethel Spaland, vv 5veld 1-TOGB
    zo 11-okt. 09:30regulier09:30Nicolaas Boys 3 - TOGB 5veld 1 (tot 1 nov niet beschikbaar)
    zo 11-okt. 12:00regulier12:00TOGB 6 - Excelsior'20 4veld 2-TOGB
    zo 11-okt. 11:30regulier11:30Wippolder 4 - TOGB 7veld 1
    zo 11-okt. 09:30regulier09:30TOGB 8 - HDV 6veld 2-TOGB
    di 13-okt. 20:00oefenwedstrijd20:00Excelsior'20 1 - TOGB
    di 13-okt. 20:00beker20:00Be Fair - TOGB1 (gras)1413
    za 17-okt. 17:15regulier17:15TOGB - Swift Boysveld 1-TOGB
    za 17-okt. 13:45regulier13:45TOGB O23-1 - Kloetinge O23-1veld 1-TOGB
    zo 18-okt. 14:00regulier14:00TOGB - Moerse Boysveld 1-TOGB
    zo 18-okt. 11:00regulier11:00TOGB 2 - Groeneweg 2veld 1-TOGB
    zo 18-okt. 12:00regulier12:00TOGB 3 - Groeneweg 3veld 2-TOGB
    di 20-okt. 20:00beker20:00TOGB 2 - Alphense Boysveld 1-TOGB
    za 24-okt. 14:45regulier14:45Hillegersberg, vv - TOGBveld 1
    za 24-okt. 15:15regulier15:15Zwaluwen 5 - TOGB 2veld 2
    za 24-okt. 17:15regulier17:15TOGB 3 - VELO 8veld 3-TOGB
  • Programma senioren zaal

    WedstrijddatumCompetitiesoortWedstrijdScheidsrechterAccommodatieKl. ThuisKl. UitDetails
    ma 28-sep. 19:00regulierAlexandria'66 2 - TOGB 1J.C.C.M. (Jeannette) Schreur - van IJzerdoornWilgenring (Rotterdam)
    wo 30-sep. 20:00regulierWippolder 2 - TOGB 4Wippolder Sporthal (Delft)
    wo 30-sep. 22:00regulierTOGB 2 - TOGB 3I. (Inder) MankoeVermeulen Sporthal (Berkel&Rodenrijs
    ma 05-okt. 20:00regulierOACN-Boys 3 - TOGB 1AfgeschermdAkkers, de
    ma 05-okt. 20:00regulierMulticult 6 - TOGB 4B. (Benny) StuivenwoldSchilp, de (Rijswijk)
    wo 07-okt. 21:00regulierTOGB 2 - Tutor 4Vermeulen Sporthal (Berkel&Rodenrijs
    wo 07-okt. 22:00regulierTOGB 3 - ZVV Den Haag 13Vermeulen Sporthal (Berkel&Rodenrijs
    ma 12-okt. 20:00regulierZVV Den Haag 8 - TOGB 3Schilp, de (Rijswijk)
    ma 12-okt. 21:00regulierHaagse Hout 2 - TOGB 4E.M. (Erwin) KloostermanOverbosch (Den Haag)
    ma 12-okt. 21:00regulierZVV Den Haag 13 - TOGB 2Schilp, de (Rijswijk)
    wo 14-okt. 21:00regulierTOGB 1 - HBSS 3A. (Abderrahim) EssaghirVermeulen Sporthal (Berkel&Rodenrijs
    wo 21-okt. 20:00bekerTOGB 1 - FC Westland 3Vermeulen Sporthal (Berkel&Rodenrijs
    wo 21-okt. 22:00bekerTOGB 4 - Rijneveen, rsv 1Vermeulen Sporthal (Berkel&Rodenrijs
    vr 23-okt. 21:00bekerGZV Watergras 4 - TOGB 2Mammoet (Gouda)
    ma 26-okt. 21:00regulierZVOB 2 - TOGB 1Boogerd (Oud-Beijerland)
    wo 28-okt. 21:00regulierTOGB 3 - FC Westland 3Vermeulen Sporthal (Berkel&Rodenrijs
    wo 28-okt. 21:00regulierZVV Den Haag 26 - TOGB 4Schilp, de (Rijswijk)
    wo 28-okt. 22:00regulierTOGB 2 - ZVV Den Haag 8Vermeulen Sporthal (Berkel&Rodenrijs
    ma 02-nov. 19:00regulierTPP/Feyenoord Futsal 12 - TOGB 3Topsportcentrum (Rotterdam)
    wo 04-nov. 20:00regulierTOGB 4 - KMD 1Vermeulen Sporthal (Berkel&Rodenrijs
    wo 04-nov. 21:00regulierTOGB 1 - AGE-GGK 2Vermeulen Sporthal (Berkel&Rodenrijs
    vr 06-nov. 20:00regulierFC Westland 5 - TOGB 2Verburchhal (Poeldijk)
    ma 09-nov. 19:00regulierBlijdorp 1 - TOGB 3Wilgenring (Rotterdam)
    wo 11-nov. 21:00regulierTOGB 1 - WIA 6Vermeulen Sporthal (Berkel&Rodenrijs
    wo 11-nov. 22:00regulierTOGB 4 - Westlandia 1Vermeulen Sporthal (Berkel&Rodenrijs
    vr 13-nov. 19:00regulierFC Westland 3 - TOGB 2Verburchhal (Poeldijk)
    wo 18-nov. 19:00regulierTOGB 2 - Blijdorp 1Vermeulen Sporthal (Berkel&Rodenrijs
    wo 18-nov. 21:00regulierWIA 7 - TOGB 1Sportcentrum West (Rotterdam)
    vr 20-nov. 19:00regulierTutor 7 - TOGB 4TU-Hal (Delft)
    ma 23-nov. 19:00regulierMaense, FC 2 - TOGB 1Sportcentrum West (Rotterdam)
  • Uitslagen senioren

    WedstrijddatumWedstrijdUitslag
    zo 27-sep.OJC ROSMALEN - 12 - 2
    zo 27-sep.6 - Den Hoorn 61 - 2
    zo 27-sep.4 - Steeds Hooger 31 - 1
    zo 27-sep.Lugdunum 4 - 85 - 4
    zo 27-sep.Nieuwerkerk 2 - 31 - 2
    zo 27-sep.5 - XerxesDZB 3
    zo 27-sep.7 - DVC 25 - 2
    za 26-sep.Zaterdag 4 - Berkel 41 - 4
    za 26-sep.Zaterdag 3 - RAS 53 - 1
    za 26-sep.TOGB 5 - Swift Boys 67 - 0
    za 26-sep.SDV - Zaterdag 10 - 1
    za 26-sep.O23 - HBS O23-11 - 1
    za 26-sep.PPSC 3 - Zaterdag 2
    za 26-sep.PKC'85 2 - TOGB 61 - 2
    di 22-sep.1 - Zwaluwen zat15 - 1
  • Uitslagen zaal

    WedstrijddatumWedstrijdUitslag
    wo 23-sep.Zaal 4 - Honselersdijk 13 - 5
    wo 23-sep.Zaal 3 - Tutor 47 - 4
    wo 23-sep.Zaal 1 - All Green's 15 - 4
    ma 21-sep.TPP/Feyenoord Futsal 11 - Zaal 23 - 2