• Programma senioren

    WedstrijddatumCompetitiesoortAanvangstijdWedstrijdScheidsrechterVeldKl. UitKl. UitDetails
    za 25-jan. 17:15regulier17:15TOGB 1 - PPSC 1J.J. (Johan) van Damveld 1 TOGB licht
    za 25-jan. 16:45regulier16:45TOGB 3 - BVCB 7veld 5 TOGB licht
    za 25-jan. 16:45regulier16:45VVOR 8 - TOGB 4veld 1
    za 25-jan. 10:00regulier10:00Ariston'80 10 - TOGB 5veld 1 licht
    za 25-jan. 16:15regulier16:15TOGB G1 - DRL G1veld 3 TOGB licht
    zo 26-jan. 14:00regulier14:00TOGB 1 - TAC'90 1M.K. (Manoj) Rampersadveld 1 TOGB licht
    zo 26-jan. 11:00regulier11:00TOGB 2 - Oliveo 2L.A.C. (Lenard) Broereveld 1 TOGB licht
    zo 26-jan. 11:00regulier11:00Charlois, sv 2 - TOGB 3veld 1
    zo 26-jan. 10:30regulier10:30TOGB 4 - HVV 6veld 3 TOGB licht
    zo 26-jan. 09:30regulier09:30TOGB 5 - Ouwe Schoen 1veld 2 TOGB
    zo 26-jan. 10:30regulier10:30Stompwijk'92 3 - TOGB 6veld 2
    zo 26-jan. 12:00regulier12:00TOGB 9 - TOGB 7veld 5 TOGB licht
    za 01-feb. 14:30regulier14:30Hermes DVS 1 - TOGB 1veld 4 Hermes DVS licht - Hoofdveld
    za 01-feb. 17:30regulier17:30TOGB 2 - Wippolder 1veld 4 TOGB licht
    za 01-feb. 17:30regulier17:30TOGB 3 - Hillegersberg, vv 4veld 3 TOGB licht
    za 01-feb. 17:30regulier17:30TOGB 5 - Berkel 7veld 1 TOGB licht
    za 01-feb. 11:00regulier11:00Excelsior'20 G1G - TOGB G1veld 6
    za 01-feb. 14:00regulier14:00TOGB G2 - SEV G2Gveld 3 TOGB licht
    zo 02-feb. 14:30regulier14:30Spartaan'20 1 - TOGB 1veld 1
    zo 02-feb. 12:00regulier12:00Spartaan'20 2 - TOGB 2veld 1
    zo 02-feb. 12:00regulier12:00Swift Boys 2 - TOGB 3veld 2
    zo 02-feb. 10:30regulier10:30TOGB 4 - Quick 7veld 2 TOGB
    zo 02-feb. 11:30regulier11:30Den Hoorn 5 - TOGB 5veld 4 (JO10/11/12)
    zo 02-feb. 12:00regulier12:00TOGB 6 - DWO 2veld 1 TOGB licht
    zo 02-feb. 11:00regulier11:00Victoria'04 1 - TOGB 7veld 2 licht
    zo 02-feb. 09:30regulier09:30TOGB 8 - RKAVV 5veld 1 TOGB licht
    zo 02-feb. 12:30regulier12:30Neptunus-Schiebroek 2 - TOGB 9veld 1
    za 08-feb. 14:30regulier14:30SVV 1 - TOGB 1veld 3 SVV licht - Hoofdveld
    za 08-feb. 16:30regulier16:30Forum Sport 4 - TOGB 2veld 2 licht
    za 08-feb. 13:00regulier13:00Capelle 9 - TOGB 3veld 2 licht
  • Programma senioren zaal

    WedstrijddatumCompetitiesoortWedstrijdScheidsrechterAccommodatieKl. ThuisKl. UitDetails
    wo 22-jan. 19:00regulierTOGB 3 - Sparta (AV) 1R. (Roel) NiesingVermeulen Sporthal (Berkel&Rodenrijs
    wo 22-jan. 21:00regulierTOGB 1 - All Green's 1J (Jochem) BloemendaalVermeulen Sporthal (Berkel&Rodenrijs
    wo 22-jan. 22:00regulierTOGB 2 - AGE-GGK 3J (Jochem) BloemendaalVermeulen Sporthal (Berkel&Rodenrijs
    ma 27-jan. 22:00regulierGZV Watergras 5 - TOGB 5Mammoet (Gouda)
    wo 29-jan. 19:00regulierTOGB 2 - Alexandria'66 1AfgeschermdVermeulen Sporthal (Berkel&Rodenrijs
    wo 29-jan. 20:00regulierTOGB 3 - ASW 5AfgeschermdVermeulen Sporthal (Berkel&Rodenrijs
    wo 29-jan. 21:00regulierTOGB 1 - Rotterdamse Studenten 5J.C. (Hans) VisserVermeulen Sporthal (Berkel&Rodenrijs
    wo 29-jan. 22:00regulierTOGB 4 - Semper Altius 2J.C. (Hans) VisserVermeulen Sporthal (Berkel&Rodenrijs
    vr 31-jan. 20:00regulierWIA 10 - TOGB 3D. (Daan) KrijgsmanKleine Vink (Nieuwerkerk)
    ma 03-feb. 21:00regulierZVOB 2 - TOGB 1P. (Patrick) DijkhuizenBoogerd (Oud-Beijerland)
    ma 03-feb. 21:30regulierTOGB 5 - ZVV Den Haag 23Vermeulen Sporthal (Berkel&Rodenrijs
    wo 05-feb. 22:00regulierBergambacht 2 - TOGB 3Waard, de (Bergambacht)
    vr 07-feb. 20:00regulierFC Westland 8 - TOGB 4Verburchhal (Poeldijk)
    vr 07-feb. 22:00regulierHWD 2 - TOGB 2Kleine Vink (Nieuwerkerk)
    ma 10-feb. 21:00regulierZVV Den Haag 19 - TOGB 4Schilp, de (Rijswijk)
    ma 10-feb. 21:00regulierIJsselvogels 1 - TOGB 3Zuidplas (Moordrecht)
    ma 10-feb. 22:00regulierTPP/Feyenoord Futsal 8 - TOGB 2Kralingen (Rotterdam)
    wo 12-feb. 22:00regulierASW 7 - TOGB 5Dreef (Waddinxveen)
    ma 17-feb. 21:30regulierTOGB 1 - Excelsior M. 1Vermeulen Sporthal (Berkel&Rodenrijs
    wo 19-feb. 20:00regulierTOGB 2 - WIA 15Vermeulen Sporthal (Berkel&Rodenrijs
    wo 19-feb. 21:00regulierTOGB 4 - Stanga 4Vermeulen Sporthal (Berkel&Rodenrijs
    wo 19-feb. 22:00regulierTOGB 5 - Wippolder 1Vermeulen Sporthal (Berkel&Rodenrijs
    ma 24-feb. 19:00regulierDeltasport 1 - TOGB 1Margriet (Schiedam)
    ma 24-feb. 21:00regulierZVV Den Haag 13 - TOGB 5Hoge Veld (Den Haag)
    ma 24-feb. 22:00regulierWIA 12 - TOGB 2Kralingen (Rotterdam)
    wo 26-feb. 20:00bekerTOGB 3 - RKDEO 2Vermeulen Sporthal (Berkel&Rodenrijs
    ma 02-mrt. 22:00regulierHaagse Hout 1 - TOGB 5Overbosch (Den Haag)
    wo 04-mrt. 21:00regulierMargriet 2 - TOGB 2Parkzoomhal (Nieuwerkerk ad IJssel)
    vr 06-mrt. 19:00regulierAGE-GGK 2 - TOGB 1Topsportcentrum (Rotterdam)
    vr 06-mrt. 21:00regulierTutor 6 - TOGB 4TU-Hal
  • Uitslagen senioren

    WedstrijddatumWedstrijdUitslag
    zo 19-jan.TOGB 8 - Oosterheem 33 - 6
    zo 19-jan.VOC 8 - TOGB 73 - 5
    zo 19-jan.VFC 7 - TOGB 94 - 3
    za 18-jan.TOGB 5 - AGE-GGK 410 - 0
    za 18-jan.TOGB 4 - Soccer Boys 72 - 3
    za 18-jan.AGE-GGK 2 - TOGB 31 - 0
    za 18-jan.Blijdorp 3 - TOGB 23 - 4
    do 16-jan.Sparta AV1 - TOGB ZO11 - 3
  • Uitslagen zaal

    WedstrijddatumWedstrijdUitslag
    wo 15-jan.Margriet 4 - TOGB 31 - 1